Система водопостачання будинку

При виборі насоса для будинку слід враховувати висоту, на яку буде підніматися вода і продуктивність насоса. Як правило, використовують занурювальні насоси.

При висоті сім-вісім метрів достатьньо буде використовувати поверхневий самовсмоктуючий насос. Він встановлюється в будинку, а до криниці веде шланг або трубопровід. Якщо купувати насос з нержавіючої сталі, він буде менше забиватися піском. Прикладом таких насосів є насос-гном - довговічний і стійкий до зношування.

Для того, щоб тиск води був постійним та стабільним потрібно придбати водонапірний бак. Його ємність вибирається відповідно до кількості проживаючих в будинку - з розрахунком на одну людину 50 літрів води на добу. Насоси часто встановлюють у підвалі, а водонапірні баки - на горищі.Ідеальним матеріалом для труб водопостачання є полімер. Полімерні труби довговічні, а також володіють більш високою пропускною здатністю, ніж сталеві.

Як правило, зверху вода не завжди чиста, тому не можна забувати про очисні установки. Тільки після створення системи водопостачання можна переходити до інших ремонтних робіт, адже тепер в будинку є вода.

[за матеріалами ctpoum.ru та budnet.com.ua]
Категория: Інженерні мережі | Добавил: pedchenko (2017-03-21)
Просмотров: 2689 | Теги: насос, труби, водопостачання | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Система водопостачання будинку, обговорення та відгуки: