Класифікація розмітки

Розмітка поділяється на групи та види. Установлено дві групи розмітки: горизонтальна і вертикальна. Горизонтальна розмітка поділяється на поздовжню, поперечну та інші види (стрілки, острівці, знаки і т.п.).

Горизонтальна розмітка може бути постійною і тимчасовою. Тимчасова має пріоритет над постійною розміткою та регламентує порядок руху транспортних засобів по проїзній частині. Тимчасова дорожня розмітка має помаранчевий колір і виконується матеріалами, які дозволяють її швидке видалення. При влаштуванні тимчасової розмітки видаляти постійну не потрібно.

Вертикальна розмітка являє собою сполучення чорного і білого кольорів (червоного з білим – для світлоповертальних елементів)

Кожному виду розмітки надається номер, що складається з арабських цифр. Перше число – номер групи, до якої належить розмітка (1 – горизонтальна, 2 – вертикальна); друге – порядковий номер розмітки в групі; третє – різновид у групі.

До основних параметрів розмітки відносять: номери, форма, колір, розміри та призначення. Параметри тимчасової розмітки відповідають параметрам постійної.
Категория: Розмітка за нормативами | Добавил: pedchenko (2011-06-20)
Просмотров: 3095 | Теги: розмітка | Рейтинг: 2.5/2

Коментарі до Класифікація розмітки, обговорення та відгуки: