Кредит на ремонт житла в 2024: міф чи реальність? [Таблиця]

Всі за та проти кредітніх програм для ремонту. Порівнюємо доступні програми на ринку України.

Ремонт – це всім відоме явище, яке насправді може тривати цілу вічність. І це ні для кого не є секретом, адже ремонт можна розпочати та ніколи не завершити. Більшою мірою така ситуація в першу чергу відбувається у зв’язку з фінансовими труднощами, адже ремонт – недешева справа, яка вимагає регулярним матеріальних вкладень.

Неможливо наперед розрахувати точну суму, яку необхідно буде витратити у зв’язку із ремонтом, це є цілком непередбачуваною цифрою. Адже ремонт можна розпочати з простого оновлення зовнішнього вигляду кімнати, а завершити капітальними змінами із заміною меблів, обладнання та інших складових. І зрозуміло, що для будь-якого рівня ремонту необхідні кошти, яких завжди не вистачає, особливо, в сьогоднішніх умовах, які наближені до кризових. Дехто позичає гроші у своїх друзів, у родичів, а декого така ситуація не влаштовує та більш оптимальним варіантом вирішення ситуації є позика у банку або іншій фінансовій установі, що має ліценцію на видачу кредитів.

Зазвичай, фінансові установи пропонують різноманітні кредитні програми, які відрізняються між собою своїми умовами, порядком видачі, строком повернення, а таких цільовим призначенням коштів, які позичаються у банку-фінансової установи. Тож, передбачаються програми, які пропонують отримати гроші в кредит у зв’язку із необхідністю проведення ремонту. Це вид споживчих кредитів, річна ставка в яких коливається від 19 до 36 %. В якості забезпечення кредитного зобов’язання споживачам пропонується передбачити або поруку, або заставу рухомого чи нерухомого майна.

Які умови надання грошових коштів у позику в різних банках України?

  1. Ідея банк. В позику можна отримати грошову суму в розмірі до 30 тисяч гривень строком на 5 років під 15 % річних. Окрім цього, для споживача передбачається також додаткова щомісячна комісія, розмір якої залежить від суми позики.
  2. Форвард банк. Кредитні кошти видаються в якості встановлення спеціального кредитного ліміту на банківській картці. Максимальний ліміт – 50 тисяч гривень. Річні складають 0, 01 %, але крім цього, підлягає сплаті додаткова комісія у розмірі 3,99 % від тіла кредиту.
  3. Альфа-банк. Кредит видається у формі готівкових грошей. Максимальна сума кредиту – 200 000, 00 грн., які можуть бути видані строком на 3 роки.

Кредит на ремонт у мікрофінансових організаціях

Мікрофінансові організації останнім часом набувають своєї популярності, оскільки вони відрізняються тим, що пропонують Клієнтам брати у позику невеликі суми коштів під вигідні відсотки (від 0 % до 3 % на день). Дуже зручно, що позику в МФО можна оформити в онлайн-режимі, шляхом підписання електронного договору. В такому випадку грошові кошти будуть зараховані на банківську карту. Але звичайний спосіб видачі кредиту також має місце, та гроші можна отримати та у звичайному відділенні.

Не рекомендуємо будь-які швидкі кредити - це швидкий спосіб втратити БІЛЬШЕ!

 

Порівняльна таблиця

Продукт Ставка в рік Ліміт Рейтинг
Forzacredit 675,25% 5 000 4,3
Монетка 726,35% 4 000 4,1
БізнесПозика 444,6% 100 000 5,0
CreditPlus 693,5% 10 000 4,4
OnCredit 693,5% 15 000 4,5
Швидко гроші 730% 20 000 4,2
Moneyveo 622% 30 000 5,0

Розстрочка на придбання будівельних матеріалах

У багатьох будівельних магазинах та супермаркетах для покупців існують програми, які передбачають розстрочку під час придбання будівельних матеріалів, товарів, необхідних для ремонту.

Наприклад Епіцентр в партнерстві з банком Альфа випустив власну кредитну карту "Вигода" з розбивкою платежів на частини та пільговим періодом.  

Розстрочка по суті являє собою безпроцентні кредити, тобто загальна сума покупки розбивається на визначену кількість платежів, які має погашати покупець в обумовлені сторонами строки та у встановленому порядку. Такий варіант є досить вигідним, оскільки переплата є мінімальною, або взагалі відсутня

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2024-02-23)
Просмотров: 1404 | Комментарии: 1 | Теги: кредит, будинок, ремонт, будівництво | Рейтинг: 5.0/3

Коментарі до Кредит на ремонт житла в 2024: міф чи реальність? [Таблиця], обговорення та відгуки:

2021-09-07
1.
Судя по изложенному исследованию текущей ситуации на рынке кредитования в Украине то выводи скорее плачевные чем печальные. 600+ годовых - жесть.
Ответ: