ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2017-12-16, 21:33
ДБН герб
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
НАСТАНОВА
Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів

ВИЗНАЧЕННЯ КЛАСУ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013


Рос.: Определение класса последствий (ответственности) и категории сложности объектов строительства
Англ.: Definition of consequences (responsibility) class and complication category of building sites

Втратив чинність нв користь ДСТУ 8855:2019. Зі Змінами ДСТУ Категорія складності та клас наслідків від 1 липня 2014 року.
Введено вперше. Зі Змінами.

ВСТУП
ДCTУ В.1.2-16 - настанова призначена для замовників та проектувальників для визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва; для застосування розробниками будівельних норм та стандартів; для використання експертами при проведенні експертизи проектів будівництва і підрозділами інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю для визначення процедур проведення підготовчих робіт, виконання будівельних робіт та при прийманні завершених будівництвом об’єктів в експлуатацію.
1.2 Клас наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва зазначаються в завданні на проектування, використовуються для визначення стадійності проектування і розраховуються при розробленні проектної документації.
1.3 Клас наслідків (відповідальності) використовується проектувальниками при розробленні проектної документації на будівництво для забезпечення надійності та конструктивної безпеки будинків, будівель, споруд, комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також будівельних конструкцій та основ.
1.4 Характеристики (критерії) можливих наслідків є підставою для класифікації об’єктів будівництва по трьох класах наслідків (відповідальності) – СС1, СС2 та СС3 та п'яти категоріях складності – І, ІІ, ІІІ, ІV та V.
Характеристики є загальними і обов'язковими для об’єктів будівництва і не залежать від їх функціонального призначення. У разі їх недостатності за галузевою ознакою, то особливості визначення класу наслідків (відповідальності) і категорії складності об'єктів будівництва за функціональним призначенням можуть бути регламентовані відповідними будівельними нормами або стандартами.
1.5 Настанова також містить рекомендації щодо методики визначення класу наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва та встановлення категорій відповідальності їх окремих конструктивних елементів відповідно до ДБН В.1.2-14.

НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ
У цій Настанові є посилання на такі нормативні і правові документи:
ДБН А.2.2-3-2012 Склад та зміст проектної документації на будівництво об’єктів.
ДБН Б.2.2-2-2008 Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження науково-проектної документації щодо визначення меж та режимів використання зон охорони пам’яток архітектури та містобудування.
ДБН В.1.1-5-2000 Частина І. Будинки і споруди на підроблювальних територіях. Частина ІІ. Будинки і споруди на просадкових ґрунтах.
ДБН В.1.1-12-2006 Будівництво у сейсмічних районах України.
ДБН В.1.1-24:2009 Захист від небезпечних геологічних процесів. Основні положення проектування.
ДБН В.1.2-2:2006 Навантаження і впливи.

Ключові слова: клас наслідків, категорія складності, об’єкт будівництва, будівлі, споруди.

 
На сайті від 18 жовтня 2012 року.
З липня 2017 року ведеться розробка нової версії документу про визначення класу наслідків.

 


Національний стандарт України. ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва. - К.: Мінрегіон України. - 37 c.

Приклад визначення категорії складності.Якщо ви є правовласником ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: категорія складності, класс ответственности здания, клас наслідків, категория сложности строительства, ДСТУ, сс3, РБ
Переглядів: 169337 | Загрузок: 50860 | Рейтинг: 4.9/5, відгуків: 7

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва?
Щоб завантажити ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва?
Цей ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва, обговорення та коментарі:

2018-09-04
3.
4.14 При розробленні проектної документації на реконструкцію, капітальний ремонт, технічне переоснащення частини існуючого об’єкту без збільшення навантажень на фундаменти, мережі тепло-, водо-, газо-, електропостачання та/або без втручання в несучі та огороджувальні конструкції, а також  в інженерні системи загального користування існуючого об'єкта й без повного призупинення його використання за функціональним призначенням допускається призначати такому об'єкту  клас наслідків (відповідальності) нижче ніж для існуючого об’єкту.

Питання: а якщо виконується реконструкція будь якої інженерної мережі на території промислового  об'єкту, то щодо класу наслідків? Пункт 4,14 не зрозуміло, слід розшифрувати, що мають на увазі про мережі.ЯК ДСТУ  узгоджено з Постановою Кабміну №406 від 17.06.2017р, наприклад з п. 14.
Ответ:
2013-09-11 Спам
2. Елена
Большое спасибо Вашу работу, за Ваш сайт.
Ответ:
2013-08-29 Спам
1. Благодарный
Спасибо огромное за сайт
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.