Додаткові функції фасадних конструкцій

Фасад – це обличчя будинку, його візитна картка, тому дизайну фасадів завжди приділяли особливу увагу. У наш час, з розвитком технологій і появою нових промислових будівельних і оздоблю-вальнихних матеріалів, вирішення фасадів може бути найрізноманітнішим, а пропозиції систем і широкий вибір в рамках певної системи відкривають перед дизайнерами і архітекторами широкі творчі можливості.

Сьогодні у фасадних конструкцій з’явилися додаткові функції: використання сонячної енергії денного світла, а також робота в системі природної вентиляції та енергозбереження. Помітну роль в подобі промислових будівель у південних районах грають сонцезахисні пристрої – світловідбивачі, козирки, декоративні грати. Останнє призвело до створення рухомих фасадних елементів, здатних змінювати ступінь впливу таких несприятливих факторів, як надлишкове сонячне випромінювання.

Системи використання денного світла рівномірно розподіляють світловий потік в приміщенні. При цьому відпадає необхідність в охолодженні фасаду, оскільки практично виключається попадання на фасадну поверхню прямих сонячних променів.

Найпоширеніший тип регуляторів світла – жалюзі з ламелей з світловідбиваючою поверхнею.
Категория: Стіни будівель | Добавил: admin (2014-10-08)
Просмотров: 1423 | Теги: естетика, фасад | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Додаткові функції фасадних конструкцій, обговорення та відгуки: