Вініловий Ламінат: Переваги та Недоліки які Варто Знати перед Покупкою

Досить недавно на ринку з’явилося підлогове покриття, яке може легко та беззаперечно конкурувати з усіма іншими видами, які вже протягом довгого часу користувались популярністю серед багатьох споживачів. Вініловий ламінат стає лідером на сьогодні серед найбільш затребуваних підлогових покриттів.

Аби розуміти чим заслуговує вінілове покриття такої уваги, слід вивчити його переваги та недоліки, перед тим, як остаточно зупинитися на виборі у вашому ремонті.

  1. Вініловий ламінат

Вінілова підлога - це водостійке, надійне та міцне покриття для підлоги, яке зроблене на основі ПВХ. Багато хто називає цей вид підлоги по-своєму – вініловий ламінат, ПВХ плитка, кварц вініл, SPC ламінат, вінілова плитка тощо. Слід знати, що це все одне і те саме, а викликано лише частково маркетинговими прийомами та технологіями виробництва.
 

2. Які види вінілової підлоги?

Вінілова підлога відрізняється за технологією виробництва, та поділяється на:

  • LVT — luxury vinyl tiles (лакшері вініл тайлс)
  • SPC — stone polymer composite

6877becf60efa.webp

В таких покриттях захисний шар може бути виконаний з ПВХ або поліуретанової плівки. А також може містити керамічне напилювання, що дає додатковий захист. Зокрема це фабрика Kahrs, яка виробляє дійсно надійні вінілові плитки, з дотриманням всіх необхідних норм.

Слід детальніше зупинитися на кожному з видів підлогового покриття.

LVT— це м'який вініл з двома видами з’єднання – клейовий та замковий. Підставою для LVT є ПВХ. Це покриття дуже вимогливе до основи, якщо говорити зокрема про клейову, оскільки він тяжчий в монтажі та потребує спеціального підготовки перед його стелінням. Але перевагою даного виду є його звукопоглинання та м’якість, завдяки спеціальній основі, що робить пересування по оселі майже безшумним.

SPC – це плитка, основою якої є ПВХ з додавання карбонату кальцію. Отже вініл є насправді твердим та міцним, який можна монтувати на незначні нерівності підлоги. Цей вид має відмінну теплопровідність, що зберігає підлогу теплою та не псується навіть від вмонтованої теплої підлоги. Цей матеріал має армувальні шари зі склополотна та буває з вбудованою підкладкою, або без неї. Тут варто звертати увагу на бельгійську компанію Moduleo та її колекцію Layred. Кращим варіантом укладання підлоги без підкладки – це клейова основа, завдяки чому панелі будуть рівними та будуть краще стикуватися між собою.

Отже, вінілова підлога має безліч варіантів. Вона відрізняється типом з’єднання, видом монтажу, класом зносостійкості, а також дизайном, в палітрі якого є безліч варіантів та відтінків від натуральних до штучних та однотонних.

6877becf5f9ec.webp

3. Де укладати вінілову підлогу?

Універсальне покриття, яке поділяється на ступені зносостійкості. Може використовуватися за побутовим та комерційним призначенням. Основним показником та класом стирання визначається де саме краще використовувати ту чи іншу вінілову плитку. На ступінь зносостійкості впливає товщина виробу, що вимірюється від 0,3 мм до 0,7 мм.

Універсальність вінілової плитки в тому, що її можна стелити у будь-яких приміщеннях від дитячих до ванних кімнат. Цей виріб відрізняється прекрасною водостійкістю та міцністю, тому ви не пошкодуєте уклавши таку підлогу на кухні, або навіть у торгівельній залі.

4. Які переваги вінілової плитки?

Технологія виробництва з кожним роком розвивається, тому вона сильно змінилась та на сьогодні вінілова плитка має ряд беззаперечних переваг:

  • Утримує майже 100% вологи.
  • Вініл є надзвичайно міцним, якщо порівнювати його з іншими підлоговими покриттями.
  • Якщо правильно монтувати, вініл добре поглинає різні шуми як від ходіння, так і від ударів.
  • Вініл гарно утримує тепло та підходить для використання теплої підлоги у вашій оселі.
  • Вінілові підлоги надзвичайно прості у монтажі. Дотримуючись певних вказівок, укладання плитки зможе виконати практично будь-яка людина, навіть та яка не стикалася з цим.
  • Вініл антистатичний матеріал, отже він не притягує пил та простий у догляді, не потребує спеціальної хімії аби зберігати його чистоту.

5. Недоліки вінілових покриттів

Тут все набагато складніше, адже як правило, недоліки вінілової підлоги виникають лише через несумлінність виробників. Отже, купуючи плитку неперевіреного виробника, ви можете сильно пожалкувати, отримавши неякісний товар. Обирайте лише надійних виробників, які виготовляють лише якісні замки та малюнки. Таким чином ви не отримаєте вигорання поверхні та псування з’єднань, через що підлога може деформуватися та зсуватися. І найголовніше це відповідність екологічним стандартам. Перевірені виробники не стануть робити покриття з неякісних або небезпечних для здоров’я матеріалів, адже слідкують за своєю репутацією на ринку.

Категория: Перекриття та підлоги |
Просмотров: 33 | Теги: вініл, підлога, Ламінат, стаття | Рейтинг: 0.0/0
Поділитися:

Коментарі до Вініловий Ламінат: Переваги та Недоліки які Варто Знати перед Покупкою, обговорення та відгуки:

Ім`я *:
Email *:
Код *: