Навіщо потрібні серверні шафи з металу

Важливість інформації не переоцінити, тому вона лежить в основі телекомунікаційних компаній. Щодня вони обробляють багато даних, які потрібно систематизувати. Для обробки потрібна потужна обчислювальна техніка, чим і є сучасні сервери. Зазвичай робочі станції розміщують в окремому приміщенні. Це потрібно для контролю доступу і підтримки бажаного клімату. Але робота телекомунікаційних мереж не обходиться без серверних шаф. Вони потрібні для розміщення активного і пасивного обладнання. Важливим завданням меблевих систем є захист вмісту. Шафи мають закриту конструкцію, що обмежує небажаний доступ. Але чи так це безпечно, як запевняють виробники? Пропонуємо розібратися в особливостях серверних шаф.

Особливості та види мережевого обладнання

Правильне розміщення мережевих приладів є пріоритетним завданням. Компанії вкладають великі гроші на закупівлю техніки, тому вона не повинна піддаватися ризикам. Але сервер може вийти з ладу. Це пов'язано з неграмотним зберіганням чи діями конкурентів. Збитки сильно шкодять бюджету, тому вибирають серверні шафи. Вони використовуються для зберігання мережевого комплексу, який розміщується в закритому корпусі. Завдяки цьому підвищується збереження телекомунікаційних систем. Після проникнення зловмисник не отримає доступу до сервера, адже він зберігається за дверима. Відкриє таку шафу зможе тільки довірена людина, використовуючи ключ. Це допомагає стежити за доступом до вмісту серверної шафи.

Як вибрати та переваги серверних шаф:

  • вміщують велику кількість техніки;
  • організовують зберігання обладнання;
  • можуть комплектуватися в залежності від задач;
  • спрощують контроль та сервісне обслуговування;
  • завантажена шафа легко пересувається на колесах;
  • запобігають безконтрольний доступ до вмісту шафи;
  • захищають сервер від шкідливих атмосферних впливів;
  • можуть підключати вентиляційні модулі для охолодження.

Сьогодні доступно багато видів телекомунікаційних приладів. До них відносять комутатори, мережеві фільтри, модеми, концентратори й іншу техніку. Вона вимагає правильного зберігання, тому використовується стандартизоване обладнання. Шафи виготовляються в стандарті 19". Вони вміщують більшість мережевої техніки. Важливим параметром меблевих комплексів є висота. Вона вимірюється юнітами. За 1 юніт заведено брати 44,45 мм. Виходячи з цього, на ринку представлені моделі на 7U, 9, 12, 15, 18, 24, 32 і 42 юніти. Вони відрізняються розмірами, тому визначте кількістю приладів для зберігання. Це ж впливає на спосіб установки: шафи понад 18U є підлоговими моделями. Менші конструкції можна закріпити до стіни, використовуючи надійний кронштейн. Це економить простір серверної.

Де замовити шафи для зберігання сервера

Важливою особливістю телекомунікаційних шаф є використання металу. Він підвищує експлуатаційні властивості сталі, а також стійкий до швидкого зносу. Завдяки цьому обладнанню довго не потрібен ремонт. Шафи для сервера витримують високі навантаження, тому немає ризику падіння техніки. Вони не потребують особливого догляду, тому можуть розміщуватися в будь-яких умовах. Це актуально для приміщень серверної, де підтримується строгий мікроклімат. Вирішуючи купити серверні шафи, людина орієнтується на тривалу експлуатацію, тому вони покриваються порошковою фарбою. Вона запобігає утворенню іржі й дрібних дефектів. Такі вироби довше зберігають зовнішній вигляд, не піддаючись корозії. Більшість серверних шаф пофарбовані світло-сірим кольором, що є універсальним для більшості приміщень.

Основою обладнання є міцний каркас. Він складається з напрямних з товщиною сталі 2 мм. Така конструкція витримує до 500 кг розподіленої ваги, а також не деформується під навантаженнями. Залежно від виду мережевих приладів, можуть використовуватися полки. Вони бувають стаціонарними, висувними й перфорованими. Полки регулюються з кроком 1 юніт, підлаштовуючись під особливості техніки. Стінки шаф часто мають товщину стінок 1,2 мм. Вони оснащені знімними бічними дверима, щоб спростити обслуговування приладів. Спереду закріплені двері, які замикаються замком. Вони бувають заскленими або перфорованими. Такі шафи надійно розміщують мережеві прилади, а купити можна в магазині УХЛ-МАШ.

Категория: Дизайн | Добавил: admin (2020-02-04)
Просмотров: 107 | Теги: метал, металева шафа, шафа, стаття | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Навіщо потрібні серверні шафи з металу, обговорення та відгуки: