Двері прихованого монтажу: За та Проти в 2024

Кугудство чи стиль?

XsFzfIwwBwvhhB_HQpUXZ7Y-Gib3UCZ-Pm0ARsj515p5ROadmdN83olMMIM_Wt6PrfQLKEqizQoNqty-9wIpE-wMXkrn58DqfUC1lsg2jzt07NsGNLJ4NVzrSP_gxixQqk7dyeAc

Двері прихованого монтажу – це готове полотно під обробку, яке встановлюється на етапі обробки стін та не має традиційних наличників. Зараз їх активно використовують у сучасних інтер'єрах через їхній мінімалістичний дизайн та різноманітні можливості в проектуванні інтер'єру. Наприклад, на них можна нанести таке саме покриття, як і на сусідніх стінах. Річ не тільки про фарбу, але й декоративну штукатурку, панелі — все це виглядає гармонічно на дверях прихованого монтажу.

Головні нюанси при виборі дверей прихованого монтажу

Головна перевага завдання прихованих дверей – створення мінімалістичного та лаконічного інтер'єру. Чудово виглядають в довгих коридорах та офісних будівлях, де є багато входів у інші приміщення. Їх гарно використовувати в дизайні, де передбачені фарбовані стіни чи штукатурка або панелі. Якщо в планах клеїти шпалери, краще не витрачатися на двері прихованого монтажу, а підібрати традиційний варіант. Так, ціна дорожча звичайні двері.

Є два типи коробу для дверей прихованого монтажу:

  • стандартний алюмінієвий
  • в чорній коробці (більш дорожчий, ніж алюмінієвий варіант)

Через те, що двері встановлюються на перших етапах ремонтних робіт, необхідно звертати увагу на відчинення дверей. Треба, щоб вони відкривалися у бік того приміщення, де двері мають розміщуватись в одну лінію зі стіною. В будь-якому випадку з однієї зі сторін двері будуть «тонути». Тому важливо продумати цей нюанс. Наприклад, у вузькому коридорі краще зробити всі двері з прихованим ефектом, а вже зі сторони кімнат залишити простору біля входу. Також можна обрати систему інсайд, якщо є потреба.

Перевагою таких дверей є те, що можна з двох сторін полотна використовувати різний дизайн. Можна фарбувати самотужки, а можна замовити потрібний колір та отримати рівномірне покриття.

В чому головні мінуси

Фарбування з одного боку видається перевагою, але при довгій експлуатації це не практично. Навколо ручки фарба затирається, з'являються подряпини. Тому, якщо ви плануєте накладати колір, важливо вибрати фарбу, що миється. Тоді всі забруднення можна буде легко змити, а за гострої необхідності все ж можна пофарбувати проблемні місця.

Такі двері не бажано поєднувати зі звичайними. Це може спрацювати тільки в тому випадку, коли одна стіна виконує декоративну функцію. Але все одно це досить ризикований вибір, адже інші двері не повинні привертати до себе зайво уваги.

Полотно ставиться під час або після малярських робіт, а монтаж коробки треба на початку ремонт. Тому необхідно мати готовий дизайн перед тим, як встановлювати двері прихованого монтажу.

Не має сенсу виділяти двері прихованого монтажу іншою фарбою, відмінною від дотичної стіни, краще використовувати лаконічний дизайн або підібрати звичайні двері.

Якщо ви шукаєте більш дешевий аналог дверей прихованого монтажу, то можна брати двері МДФ та покрасити їх у той же колір, що і стіни.

Як бачимо, є багато можливостей для створення лаконічного та сучасного інтер'єру за допомогою правильного вибору дверей.

Де замовити: 

  1. https://polyakova.biz/ua/
  2. фаворит
Категория: Класифікація дверей | Добавил: admin (2024-02-28)
Просмотров: 521 | Теги: стаття, двері, інтер'єр | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Двері прихованого монтажу: За та Проти в 2024, обговорення та відгуки: