Як створити інтер’єр у скандинавському стилі

Скандинавський стиль популярний в усьому світі. Його полюбляють за лаконічність, витонченість, природні кольори та текстури. Розглянемо головні риси та способи облаштування помешкання у скандинавському стилі.

Кольорова гама 

Зазвичай в скандинавському стилі використовуються світлі кольори: білий, кремовий, світло-жовтий, світло-сірий. Як акценти можна використати елементи пастельних або яскравих відтінків. Рідше домінують темні кольори, наприклад, чорний. Але в таких випадках їх варто відтінювати легкими світлими акцентами. Це своєрідне зізнання у любові теплим барвам і сонячній погоді, якими північний клімат рідко балує своїх жителів.

створити інтер’єр у скандинавському стилі

Легкі меблі з натуральних матеріалів

Найбільш доречними будуть невисокі меблі з дерева. Також ефектно виглядають предмети інтер'єру, які поєднують у собі натуральний матеріал та матову сталь, латунь, бронзу. Головне — простий дизайн, жодних громіздких конструкцій. Бажано, аби меблі були на ніжках. Це додасть їм легкості, а всій кімнаті — простору завдяки відкритій підлозі.

Щоб бути певними в якості і міцності предметів інтер'єру краще замовити їх на порталі Viyar Bazar. Сервіс меблевих майстрів в Києві та інших містах України — справжня знахідка для тих, хто бажає отримати дизайнерське рішення у надійному виконанні. Ви можете втілити у життя власні розробки. Замовникам доступна не тільки послуга виготовлення, а й складання меблів на Віяр Базар, для чого достатньо залишити заявку під відповідним оголошенням. На сайті можна заздалегідь портфоліо спеціаліста, дізнатися про його досвід і ціни. Калькулятор онлайн-сервісу допоможе розрахувати вартість усіх матеріалів, фурнітури та роботи.

створити інтер’єр у скандинавському стилі

Стеля та підлога

Бажано надавати перевагу світлим кольорам. Стелю в скандинавських інтер’єрах часто прикрашають фальш-балками або дерев'яною вагонкою. Також можна залишити відкритою світлу штукатурку. Покриття підлоги варто обирати світле чи у кольорах натурального дерева, це може бути паркетна дошка, ламінат, лінолеум, керамограніт.

Не слід захоплюватися м'якими покриттями. Якщо хочеться додати домашнього затишку, достатньо постелити штучне хутро, невеликий пухнастий чи плетений килимок. Більша частина підлоги повинна бути відкритою. Це не тільки візуально розширить простір, але й спростить прибирання.

створити інтер’єр у скандинавському стилі

Штори у скандинавському стилі

Обирайте завіси з легкої тканини, як муслін. Доречними також будуть світлі римські штори, які вдень можна повністю відкрити. Головне, щоб завіса не перешкоджала яскравому природному освітленню кімнати. У променях сонця світле оздоблення кімнати заграє по-особливому затишно. Крім того легкі штори роблять кімнату візуально відкритішою.

Хочете створити інтер'єр у справжньому скандинавському стилі? Пошук меблевих майстрів на Viyar Bazar допоможе втілити ідею в життя! Заповнюйте анкету на сайті, щоб зробити замовлення, про яке давно мріяли! 

Категория: Дизайн | Добавил: admin (2021-03-07)
Просмотров: 136 | Теги: інтер'єр, статья, Дизайн | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Як створити інтер’єр у скандинавському стилі, обговорення та відгуки: