Вентиляція і пароізоляція, їх роль у функціонуванні даху

Дах, це найважливіша частина будинку, яка захищає від впливу вологи та інших погодних умов. Дах - це обличчя будинку. Монтаж даху - дуже відповідальна робота. Вона відбувається не за один етап. Особливо це стосується дахів нестандартної форми.

ДБН В.2.5-67:2013. Опалення, вентиляція та кондиціонування

Є особливості дахів з мансардою.

Використання горищ під житлові приміщення принесло додаткову площу і красивий інтер'єр, але також - ускладнення, пов'язані з потеплінням на даху. Це відбувається головним чином через те, що збирається конденсат від парів внутрішніх приміщень. Такий мікроклімат згубно впливає на конструкції покрівлі та утеплювач. Може статися, що доведеться перекладати теплоізоляційні матеріали. Тому при ремонті покрівлі може знадобитися вивіз будівельного сміття.

Природна вентиляція не завжди працює досить ефективно, і механічні системи вентиляції з допомогою двигуна вирішують деякі проблеми. Вікна сьогодні майже ідеально герметичні: вони захищають від шуму і втрат тепла, але перешкоджають обміну повітря і скиданню вологи з високим вмістом двоокису вуглецю).

дах сільської школи

Яка вологість в будинку?

Багато пари формується під час прання, миття та приготування їжі. Волога надходить і з інших джерел. У новозбудованих будинках велика кількість води виділяється при сушінні штукатурки , підлоги і стелі. Висихає деревина, з якої зроблені крокви.

Ефект пластикового мішка.

Сьогодні для блокування внутрішньої пари від несучої частини даху використовують фольговану плівку. Здавалося б, усе добре. Але коли не спрацьовує вентиляція, на плівці з'являється конденсат, що призводить до появи грибка на кроквах.. Гриби і спори цвілі в повітрі, коли вони стикаються з сприятливим навколишнім середовищем (висока вологість), починають інтенсивно розвиватися. Будівельні матеріали є сприятливим середовищем для цвілі. Руйнівних наслідків від цвілі не потрібно довго чекати. Знебарвлення, тріщини, відшарування штукатурки - знак того, що щось неправильно.

ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків

Цвіль та гриби також чинять негативний вплив на здоров'я людини; вони є причиною багатьох захворювань: алергії, астми, ревматизму, церебральної гіпоксії. Більшість з них виділяє токсичні та канцерогенні речовини. Перебування в приміщенні може викликати головний біль, апатію, сонливість, нудоту. Цвіль дихає киснем і виділяє вуглекислий газ, збільшуючи його вміст у повітрі.
Категория: Опалення та вентиляція | Добавил: admin (2017-06-23)
Просмотров: 1966 | Теги: вентиляція, покрівля, Дах, ремонт | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Вентиляція і пароізоляція, їх роль у функціонуванні даху, обговорення та відгуки: