ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2015-04-07, 21:18
Реконструкція, ремонт, реставрація об'єктів будівництва
Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків
ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014


З 1 жовтня 2015 року втупить в дію національний стандарт ДСТУ-Н Б В.3.2-3.

Основним завданням документу є: встановлення переліку та порядку проведення робіт з комплексної термомодернізації житлових будинків; встановлення переліку та вимог до документації, необхідної для проведення комплексної термомодернізації; надання загальної допомоги архітекторам, проектувальникам, що виконують роботи з розробки документації щодо комплексної термомодернізації житлових будинків, а також організаціям, що виконують роботи з комплексної термомодернізації будинків; встановлення вимог до організацій, які виконують капітальний ремонт та реконструкцію будинків і споруд, роботи з утеплення конструкцій будинків і споруд, ремонт та реконструкцію інженерних мереж; встановлення основних правил експлуатації будинків після їх термомодернізації; гармонізація стандарту з діючими на даний час державними, міждержавними, міжнародними стандартами з утеплення будинків, модернізації мереж енергопостачання; забезпечення нормативним документом (ДСТУ) організацій, які виконують капітальний ремонт та реконструкцію будинків і споруд, роботи з утеплення конструкцій будинків і споруд, ремонт та реконструкцію інженерних мереж.

Впровадження стандарту спрямоване на:
- забезпечення зменшення енергозатрат на утримання житлових будинків;
- економію енергоресурсів;
- збільшення термінів експлуатації будинків;
- зменшення витрат коштів на утримання будинків.Якщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: настанова, ДСТУ, термомодернізація
Переглядів: 12002 | Загрузок: 2231 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків?
Цей ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків, обговорення та коментарі:

2015-10-02 Спам
2. Олександр ---
Документ вступил в силу, но его нигде нет. Как это понимать? angry
Ответ: уже есть
2015-04-24 Спам
1. Юрій Ізюменко
Дуже хочеться знайти та прочитати текст цієї норми, чув, що за цими нормами вже заборонено частково утеплювати існуючі багатоквартирні будинки, тільки комплексне утеплення дозволяється.
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.