Екологічний Конопляний Утеплювач на ринку будівельних матеріалів України - ТМ Консулейт

Конопляний утеплювач

Утеплення будинку в наш час є вкрай важливим для комфортного і здорового життя. Традиційні ізоляційні матеріали, такі як мінеральна вата, пінополістирол, тощо., є найпопулярнішими серед більшості населення, бо вони заслужили на нашу повагу своєю надійністю. Але все частіше люди обирають для утеплення оселі більш екологічні альтернативи, наприклад конопляний утеплювач. 

Конопляний утеплювач ТМ Консулейт - це цілісний матеріал виготовлений із волокон технічних конопель, методом термоскріплення (у складі утеплювача є «бікомпонент» - LMF, який при нагріванні до визначеної температури з’єднує усі складові між собою, щоб утворився єдиний матеріал).

ТМ Консулейт вже більше року представлений на ринку України і Європи, і постійно вдосконалює свій продукт. 

Утеплювач використовується при виробництві сендвіч панелей, каркасних будинків, у якості підложки під ламінат або паркетної дошки, при ремонті та реконструкції житлових будівель, утепленні дахів, горищ, стін.

Конопляний утеплювач

Теплопровідність і звукопоглинання конопляного утеплювача

Однією з ключових переваг використання технічних конопель є їх висока теплоізоляційна здатність. Конопляне волокно володіє унікальними характеристиками, які дозволяють створювати утеплювачі з низьким коефіцієнтом теплоізоляції, що важливо для забезпечення ефективного утеплення будівель та споруд.

Відповідно до лабораторних досліджень, утеплювач ТМ Консулейт має коефіцієнт теплопровідності від 0,0214 Вт/(м·К) до 0,0136 Вт/(м·К), в залежності від щільності.

Порівняно з іншими матеріалами, такими як мінеральна вата чи пінополістирол, утеплювачі з технічних конопель не тільки демонструють кращі показники теплоізоляції, але і мають значно кращий показник шумоізоляції:

  • 125 Гц — 0,1;
  • 250 Гц — 0,24;
  • 500 Гц — 0,53;
  • 1000 Гц — 0,74;
  • 2000 Гц — 0,86.

Конопляний утеплювач

Регуляція вологи та довговічність

Оскільки конопляні волокна гігроскопічні, вони можуть вбирати до 20% вологи яка згодом, при зміні температури, випаровується, саме тому не утворюється пліснява і сприятливі умови для неї.

Довговічність – інша ключова характеристика матеріалів з технічних конопель. Їх використання може забезпечити довгий термін служби, до 75 років. 

Екологічне будівництво

Важливою перевагою з технічних конопель є їхній позитивний внесок в екологічність будівництва. Використання коноплі в якості вихідного матеріалу допомагає зменшити використання шкідливих хімічних речовин та скорочує викиди CO2 під час виробництва. Такий підхід відповідає сучасним стандартам сталого будівництва та сприяє створенню енергоефективних та екологічно чистих будівель.

З недоліків конопляного утеплювача є його горючість. Незважаючи на це, випробування показали, матеріал горить тільки при відкритому вогні (1300°C).

А з часом, конопляний утеплювач може втрачати свою товщину, як і будь який утеплювач. 

Відгуки про Конопляний утеплювач

Конопляний утеплювач ТМ Консулейт завойовує довіру і прихильність серед своїх клієнтів. Один із відгуків після утеплення даним матеріалом:

"Можу сказати що вклали його (утеплювач) коли була анамольна жара, і результат був вражаючий. З 40 градусів на другому поверсі в пік жари, після не піднімалось більше 25. Попросив щоб уклали ще один слой, хочу до зими все зробити щоб перевірити в холод як тримає."

У підсумку, будівельний конопляний утеплювач представляє собою інноваційний матеріал для утеплення будівель і споруд, об'єднуючи високу теплоізоляційну здатність, довговічність та екологічну стійкість. Їх використання сприяє покращенню мікроклімату в будинку, розвитку екологічного будівництва та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.

Детальніше про утеплювач ТМ Консулейт: https://bit.ly/3Pn0uzG

Категория: Енергозбереження | Добавил: admin (2024-03-15)
Просмотров: 535 | Теги: утеплення, конопляний утеплювач | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Екологічний Конопляний Утеплювач на ринку будівельних матеріалів України - ТМ Консулейт, обговорення та відгуки: