Акумулятор для сонячних батарей: головні характеристики

Сонячні батареї стають все популярнішими завдяки можливості економити гроші і незалежності від центральних електросистем. Основною деталлю системи є акумулятор, який накопичує в собі енергію, отриману протягом світлового дня. У темний час доби акумульована енергія віддається споживачу. Також АКБ може виступати додатковим підживленням під час пікових навантажень.

Акумулятори для сонячних батарей — це багатофункціональні пристрої, які одночасно вирішують кілька завдань. Існує велика кількість різнотипних варіантів подібної техніки, але щоб придбати відповідну АКБ, потрібно знати правила вибору.

панель

Електричні параметри таких пристроїв — найбільш головні критерії. Їх співвідносять з умовами експлуатації. Якщо АКБ підібрані правильно, система сонячних електростанцій буде функціонувати довго. При невідповідності параметрів робочих умов поступово знижується ємність пристрою.

Щоб купити акумулятор для сонячних батарей в Україні, який буде демонструвати високу ефективність, заходьте в інтернет-магазин Solar-Tech. Компанія займається продажем та монтажем сонячних батарей та комплектуючих, встановлюючи конкурентоспроможні розцінки. Це дозволить збудувати багатофункціональний та економічний будинок мрії.

Характерні особливості

Якщо постала задача купити АКБ, то треба визначитись з тим, які вимоги висуваються до приладів. В зв'язку з цим зверніть увагу на наступне:

 • батарея повинна витримувати певну кількість циклів повної зарядки і розрядки;
 • прилади мають бути малообслуговуваними або не обслуговуваними, так як при використанні не завжди можна проводити огляд і перевірку працездатності;
 • моделі акумуляторів повинні характеризуватися невеликим струмом самозаряду;
 • АКБ мають бути стійкими до зовнішніх факторів (наприклад, до високих та низьких температурних режимів).

Головне призначення сонячної батареї — це накопичення зібраної електроенергії. Використання АКБ оптимізує систему та дає можливість створити безперебійне функціонування пристроїв та виключити залежність роботи системи від погодних умов і часу. При цьому спостерігається вигідне споживання електричної енергії.

акб для панелей 

Як вибрати акумулятор для сонячних панелей

Перед покупкою АКБ потрібно вивчити всі технічні вимоги (умови експлуатації), які будуть пред'являтися до акумулятора. Ці дані слід порівняти з його характеристиками. Наприклад:

 • обсяг ємності буде визначати середню потужність;
 • величина саморазряду АКБ впливає на його знос;
 • кількість зарядів і розрядів вказує на тривалість роботи;
 • максимальний струм під час заряду — значення, якого слід дотримуватися для тривалої роботи пристрою;
 • швидкість, з якою акумулятор заряджається і розряджається, також вказує на термін експлуатації;
 • умови використання — різні види батарей працюють при певних температурах, вони можуть переносити вібрацію та багато ін.;
 • габарити і вага акумулятора — ці характеристики потрібні для складання робочої схеми підключення пристрою і підбору місця розташування.

акб для панелей

Коли вибираєте акумулятори для сонячних батарей, то потрібно розрахувати необхідну потужність пристрою. Не забудьте при цьому про те, що в процесі перетворення енергії і акумулювання АКБ будуть втрачати невелику частину електричної енергії. Ефективність сучасних пристроїв у середньому становить близько 85%.

Стандартна тривалість служби сонячної батареї — 30 років, але вона може знизитися по ряду причин. Наприклад, втрачається потужність, при цьому ККД різко знижується. Це робить використання батареї зовсім непрактичним.

Категория: Енергозбереження | Добавил: admin (2020-12-16)
Просмотров: 926 | Теги: Солнечные панели, фотомодуль, стаття, батарея, Акумулятор, Сонячні батареї | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Акумулятор для сонячних батарей: головні характеристики, обговорення та відгуки: