Главная » Каталог статей » ДБН

Місця або зони вигулу тварин ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій

ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій

Розділ 5. Благоустрій територій загального користування
Пункт 8. Місця або зони вигулу тварин


5.8.1 Місця або зони для вигулу тварин відводять на території житлової забудови, рекреаційних територіях спільного користування (крім територій пляжів та місць масового відпочинку), у смузі відведення залізничних колій, швидкісних автомагістралей, на пустирях, у лісах, лісопосадках, на територіях, що мало відвідуються, на території санітарно-захисної зони навколо АЗС, а також за межами першого і другого поясу зон санітарної охорони джерел водопостачання.

5.8.2 Відстань від міста проживання до місця або зони вигулу тварин рекомендується приймати не більше ніж 300 м.

5.8.3 У детальних планах території нових районів, кварталів житлової і змішаної забудови, їх реконструкції треба передбачити місця або зони для вигулу тварин.

5.8.4 Місця або зони для вигулу тварин треба визначати на відстані не менше ніж 40 м від житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків та об'єктів соціальної сфери згідно ДСП 173.
В центральних щільно забудованих районах відстань треба визначати, беручи до уваги місцеві умови, але не менше ніж 25 м від вищевказаних об'єктів і майданчиків.

5.8.5 Покриття місць або зон для вигулу тварин повинно бути піщано-земляним, гравійно-піщаним, з трави (суцільна низька рослинність), поверхня повинна бути рівною.

5.8.6 Всі місця або зони для вигулу тварин треба обладнати спеціальними попереджувальними знаками, а також табличками із зазначенням назв та телефонів установ, які відповідають за їх технічний та санітарний стан.
Місця або зони для вигулу тварин треба обладнати контейнерами для збирання побутових відходів та екскрементів.
Категория: ДБН | Добавил: dbn (2012-10-25)
Просмотров: 2467 | Теги: ДБН Б.2.2-5:2011, Благоустрій територій | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Місця або зони вигулу тварин ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій, обговорення та відгуки: