Журнальні столики: види та їх особливості

У сучасних інтер'єрах журнальні столики грають не тільки декоративну, а й функціональну роль. Вони можуть використовуватись для вирішення широкого переліку різних завдань.

Серед них:

 • розміщення різних невеликих предметів (наприклад, чашок або келихів під вино) для швидкого доступу до них;
 • розташування різних гаджетів (мобільних телефонів, планшетів тощо);
 • прийом їжі у спального місця або за кріслом під час перегляду фільмів.

Крім того, нерідко такі меблі використовуються як підставка під вази та різну сувенірну продукцію.

журнальні столики

При цьому купити журнальний столик сьогодні можна в різних варіантах конструкції. Він може мати круглу або квадратну стільницю, різні варіанти опор, висоту та розміри. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант виробу для будь-якого приміщення незалежно від його габаритів та стилю інтер'єру.

Наявні види меблів

Загалом виконувати класифікацію журнальних столиків можна за різними ознаками, наприклад, матеріалами виробництва або формою стільниці. Але найважливішим із них є тип конструкції.

Виходячи з цього критерію, меблі можна розділити на кілька типів, а саме:

 1. Класичні моделі. Це невисокі тумби на нерухомих опорах, як правило, із широкою робочою поверхнею (стільницею) простої форми. Нерідко під нею знаходиться додаткова полиця.
 2. Обідні модифікації. Часто їх використовують у складі лаунж-зон, а також встановлюють у вітальні. Це зменшена версія традиційного обіднього столу на основі міцної сталої конструкції.
 3. Приліжкові модифікації. Такий столик дозволяє користуватися ним, не сходячи з ліжка або дивана. Як правило, його основа має коліщатка. При цьому особливий тип конструкції дає можливість приставляти меблі впритул до ліжка.
 4. Трансформери. Основна особливість таких журнальних столиків полягає в тому, що при необхідності вони можуть бути перетворені на повноцінне робоче або обіднє місце.

Крім того, варто виділити такий тип виробів як декоративні столики. Як правило, вони мають невеликі габарити стільниці, а їхнє основне призначення полягає в розташуванні різних предметів інтер'єру. Це можуть бути настільні лампи або вази, сувеніри та інші дрібниці.

журнальні столики

Що стосується матеріалів виготовлення, то сьогодні виробники таких меблів використовують масив дерева та ДСП, різні металеві сплави та навіть скло. Найбільш поширеними є дерев'яні моделі. Вони практичні та довговічні, відрізняються екологічною чистотою та мають помірну вагу. Однак вибір того чи іншого варіанта залежить від багатьох чинників. Найважливіші з них – особисті уподобання та стиль інтер'єру кімнати, в якій будуть використовуватися меблі.

Де замовити журнальний столик

Щоб придбати якісний та надійний журнальний стіл для домашнього використання, варто звернутися в інтернет-магазин WELOVEMEBEL. У його каталозі представлений великий асортимент як декоративних, так і функціональних моделей меблів. Це дасть можливість зробити оптимальний вибір незалежно від будь-яких умов.

Також магазин пропонує:

 • оптимальні ціни, які повністю відповідають якості продукції;
 • доставку замовлень у межах України;
 • оригінальні дизайнерські моделі столиків;
 • консультації щодо підбору виробів.

У каталозі магазину знайдеться стіл під будь-який як традиційний, так і сучасний інтер'єр.

Категория: Меблі | Добавил: admin (2023-07-27)
Просмотров: 243 | Теги: журнальний столик, меблі, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Журнальні столики: види та їх особливості, обговорення та відгуки: