Витяг з ДЗК онлайн в 2024 році: як оформити отримати?

Держгеокадастр пропонує усім охочим ознайомитися з покроковою інструкцією оформлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу онлайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАПі, обраному замовником.

Як отримати витяг про земельну ділянку?

Подати запит на отримання витягу про земельну ділянку через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

>>> Посилання

Для цього Вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Рекомендую проглянути цю інструкцію, якщо ти робиш це вперше:

В розділі “Історія замовлених відомостей з Державного земельного кадастру” доступна інформація щодо надісланих запитів, зокрема статус запиту (знаходиться в обробці або вже опрацьовано державним кадастровим реєстратором). Також доступні функції "Переглянути заяву" та "Повторно сформувати заяву".

Строки надання послуги

Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявнику надається витяг з Державного земельного кадастру або вмотивована відмова в його наданні.

Вартість послуги

Платна - 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Від 1 грудня 2018 року вартість отримання витягу для громадян України становить 96,05 грн без урахування комісії банку.

Результат послуги

Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

Відповідальний орган, що надає витяг про земельну ділянку

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування надають витяги з Державного Земельного Кадастру про земельну ділянку.

Нормативна база

Коротка Інструкція

Наша інструкція:

 

Категория: Геології та надра | Добавил: admin (2024-03-01)
Просмотров: 915 | Теги: витяг, геокадастр, Інструкція | Рейтинг: 5.0/3

Коментарі до Витяг з ДЗК онлайн в 2024 році: як оформити отримати?, обговорення та відгуки: