Сучасна пергола - райський куточок для відпочинку

Пергола — сучасна вулична конструкція, яка використовується для створення тіні та підтримки рослин в саду або на відкритій терасі. Вона складається з вертикальних стовпів або колон, які підтримують горизонтальні балки, утворюючи дахоподібну конструкцію. Навіс пергола часто використовується для створення затишних зон для відпочинку на відкритому повітрі, а також в якості опори для в’юнких рослин, квітів та винограду.

Сучасні перголи не лише функціональні, а й естетично привабливі. Вони можуть бути виготовлені у різних стилях, таких як мінімалістичний, сучасний, класичний, лофт тощо, що дозволяє вибирати опцію, яка найкраще відповідає стилю вашого будинку. Вони стійкі до впливу погодних умов, таких як дощ, сонце, що забезпечує тривалу експлуатацію та зберігає естетичний зовнішній вигляд конструкції. В деяких конструкціях можна регулювати кут нахилу ламелей або відкриття/закриття штор, що дозволяє регулювати кількість світла та повітря, що проникає через перголу.

-YwMwmDi49O-F_R78ZrdFXQUYcUjBeQcEVge2y6MjHvVsyhPO0r25PdBfIgf5jpiyUFpkuTn8kSWLCumNINKD9Ce-tZ2IEjauvVHKMGoJAqYBbfdrGW4hNGubXM4Nqjg6RfghXm-cnyxNEqLp1l-Ctg

Пергола дерев'яна має такі характеристики та переваги:

  • швидкість і простота монтажу;
  • стійкість до шквалів та негоди;
  • міцна несуча конструкція;
  • сучасний дизайн;
  • зонування простору і можливість створити стильно оформлений куточок для відпочинку.

З яких матеріалів виготовляються перголи?

Більшість виробників для виготовлення пергол використовують різні матеріали, головний з них - дерево. Для вуличних конструкцій беруться міцні породи деревини: сосна, кедр, ялина або дуб. Дерев'яні елементи конструкції додатково оброблюються спеціальними просоченнями для захисту від погодних умов і шкідливих впливів. Також для пергол використовуються алюміній та сталь. Стелеві елементи оброблюють спеціальним антикорозійним покриттям, який вберігає метал від впливів навколишнього середовища, та надає йому привабливого естетичного вигляду. Такі конструкції мають високу стійкість до вологи, витримують механічні пошкодження і не вимагають складного обслуговування.

Дизайн пергол доступний у великій різноманітності. Це може бути класична модель, конструкція з лавкою тощо. Під час проєктування конструкцій можна додати вбудовані світильники та інші функціональні елементи. Перголи під замовлення ідеальний варіант. Оскільки можна створити свій індивідуальний дизайн, з урахуванням всіх деталей та додаткових елементів.

Зонування простору та приватність: створення ізольованих куточків

Ці вуличні конструкції ідеально підходять для створення приватності та зонування двору чи саду. Для цього можна додатково використовувати різну рослинність (лоза, плющ, виноград, декоративні ліани), штори чи тканинні фіранки. Можна також особливим чином розмістити всередині них меблі та аксесуари, наприклад, розмістіть комфортні крісла або широкий стіл у тій частині, яку ви хочете використовувати як приватний майданчик.

Щоб пергола садова виглядала більш естетично, можна використовувати різні в'юнкі рослини та квіткові арки. Самі популярні серед них - виноград та плющ, саме вони ростуть вздовж перголи та створюють густий зелений щит. Якщо ви більше любите квіти, обирайте троянди, жимолость та клематис. Вони мають різні сорти та кольори, ідеально підходять для формування квіткових арок.

Як підібрати перголу з урахуванням стилю будинку і загального дизайну ландшафту?

Якщо ви бажаєте створити гармонічний простір на своєму подвір'ї, важливо купити перголу, яка буде гармонійно поєднуватися з загальним ландшафтом та створювати привабливий функціональний простір. Архітектори радять: Почніть з аналізу архітектурного стилю вашого будинку. Чи є він сучасним, традиційним або можливо має етнічні елементи? Вибір гармонійної перголи допоможе створити єдиний стильний дизайн. Врахуйте розмір та форму доступного простору для перголи. Він має бути пропорційним відносно вашого будинку та інших елементів ландшафту, щоб створити збалансований вигляд. Також не забувайте про колір конструкції та інші важливі деталі. 

Зробити садову перголу більш затишною допоможе атмосферне освітлення. Для цього можна використовувати світлодіодні лампи (створюють енергоефективне, м'яке і розсіяне освітлення, ліхтарики (створюють привабливі візуальні ефекти) чи навіть свічки. Літніми вечорами вони створюють атмосферу затишку, тепла і романтики.

Категория: Покриття будівель | Добавил: admin (2024-02-26)
Просмотров: 133 | Теги: Стиль, зонування, стаття, сад | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Сучасна пергола - райський куточок для відпочинку, обговорення та відгуки: