Страхування майна для юридичних осіб

Ведення бізнесу в будь-якій галузі пов’язане з ризиками. Завжди може трапитися, що у разі непередбачуваних ситуацій або чужої халатності підприємство несе значні витрати. Збитки можуть бути дуже великими, якщо компанія втрачає попередні надбання та все, що мала раніше. Запобігти цьому не завжди реально, адже не все залежить від керівника та співробітників. Проте є можливість передбачити втрати – оформити договір страхування.

Підписання такого договору буде вигідним рішенням для будь-якої компанії. Незалежно від того, наскільки дороге й значне майно вона має, його можна захистити. Поліс передбачає отримання підприємством відшкодування у разі настання страхового випадку. Сума компенсації різна, вона може визначатися окремо для кожного ризику. Для її отримання потрібно повідомити страховика й надати пакет документів-доказів.

Що та від чого можна застрахувати

За оформленням полісу можуть звертатися представники підприємств й організацій будь-яких форм власності. Предметом договору, або майном, можуть бути нерухомість, виробниче, торговельне або офісне обладнання, техніка. До списку включають й інші матеріальні цінності, які перебувають у власності підприємства та визнані цінними.

Компанія «Теком» пропонує майнове страхування юридичних осіб на вигідних умовах. Можна вибирати стандартні або розширені програми, в залежності від потреб підприємства.

Звичайний список ризиків, згідно зі стандартними програмами, виглядає так:

  • пожежа, удар блискавки, пошкодження димом, вибухи. Під останнім мається на увазі також таке, що сталося внаслідок вибуху побутового газу;
  • падіння пілотованого літального апарату, його частин або вантажів, що ним перевозяться;
  • крадіжка, зокрема зі зламом дверей, розбиттям вікон, побиттям скла, вандалізм, інші протиправні дії третіх осіб;
  • стихійні лиха. Їхній список дуже широкий, до нього включають повені, урагани, зсуви ґрунту, інші надзвичайні ситуації;
  • пошкодження водою внаслідок затоплення або аварії інженерних систем.

Серед підприємців поширені послуги страхування вантажів. Зазвичай такий поліс бажають оформити представники компаній, які займаються приватними перевезеннями або доставками товарів поштовими або кур’єрними службами. Можливо застрахувати майно, яке придбане юридичною особою в іпотеку. Найчастіше при отриманні такого кредиту оформлення полісу – обов’язкова вимога.

Під час підписання договору варто заздалегідь оговорити, передбачити та включити до списку всі можливі ризики, від яких може постраждати майно. Наприклад, захист від пошкодження через падіння літального апарату потрібен не завжди. Його доцільно передбачити лише тим, чиї офіси, склади, виробничі приміщення знаходяться поруч з аеропортами, аеродромами.

Перелік стихійних лих теж може відрізнятися, в залежності від регіону. Не у всіх місцевостях нашої країни можливі сильні повені та урагани, землетруси також є рідкістю.

Вартість залежить від обсягу й періоду страхування, здійснюваного підприємством виду діяльності, призначення майна. Ціна завжди розраховується індивідуально, на неї впливають також наявність та розмір франшизи, вжиті засоби захисту майна.

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2021-10-12)
Просмотров: 372 | Теги: страхування, страховка, стаття, майно | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Страхування майна для юридичних осіб, обговорення та відгуки: