Загальні технічні вимого до дорожньої розмітки

Основне призначення розмітки – забезпечення візуальної орієнтації учасників дорожнього руху у разі вибору траєкторії, напрямку і режимів руху в різних дорожніх умовах.

Видимість розмітки повинна відповідати вимогам розділу 7 стандарту ДСТУ 2587:2010, у випадку не відповідності вказаних вимог розмітку необхідно поновлювати.

Для влаштування розмітки можуть використовуватись фарби, пластики і спрей-пластики гарячого та холодного нанесення, полімерні стрічки, штучні форми, світловідбивачі або інші зносостійкі матеріали, які за своїми показниками відповідають EN 1423, EN 1424, EN 1436, EN 1463, EN 1463, EN 1871.

Горизонтальна розмітка не повинна виступати над проїзною частиною більше ніж на 3 мм, для шумових смуг та розмітки з шумовим ефектом – не більше ніж на 5мм. Мінімальна товщина розмітки регламентується виключно її світлоповертальними показниками, які повинні відповідати вимогам даного стандарту.

Поверхня горизонтальної розмітки повинна мати у вологому стані коефіцієнт зчеплення не менше ніж 0,45.
Горизонтальна розмітка повинна бути світлоповертальною.

Нормативне значення відстані видимості розмітки для конкретних ділянок доріг не може перевищувати:
для горизонтальної розмітки – геометричної (фактичної) відстані видимості поверхні проїзної частини;
для вертикальної розмітки – відстані видимості відповідних елементів дорожніх споруд і інженерного обладнання автомобільних доріг на які зазначена розмітка наноситься.
Категория: Розмітка за нормативами | Добавил: pedchenko (2011-06-20)
Просмотров: 2389 | Теги: розмітка | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Загальні технічні вимого до дорожньої розмітки, обговорення та відгуки: