Терміни та визначення понять використані в ДСТУ 2587:2010

Окрім термінів, що наведені в ДСТУ 2935, ДБН В.2.3-4 та ГСТУ 218-02070915-102, в ДСТУ 2587:10 використовуються також наступні поняття:

1 дорожня розмітка
Лінії, написи, символи та інші позначення на покритті проїзної частини дороги, бордюрах, дорожніх огородженнях, сигнальних і напрямних пристроях, опорах освітлення, елементах мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд, обстановки доріг вулиць і доріг, що застосовуються самостійно і у поєднанні з дорожніми знаками або світлофорами.

2 горизонтальна розмітка
Лінії, написи, стріли та інші позначення, що наносяться на поверхню проїзної частини дороги з удосконаленим покриттям.

3 вертикальна розмітка
Лінії (смуги) і позначення, що наносяться на вертикальні або похилі поверхні дорожніх огороджень, сигнальних і напрямних пристроїв, опори освітлення, елементи мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд, обстановки доріг, а також світлоповертальні елементи, що закріплюються на цих поверхнях.

4 тимчасова розмітка
Тимчасова розмітка має помаранчевий колір, відноситься до горизонтальної і використовується в місцях виконання ремонтних та інших робіт на дорозі, у випадку оперативної зміни в організації дорожнього руху, пов’язаної з забезпеченням безпеки руху.

5 відстань видимості розмітки
Під відстанню видимості розуміють відстань, на якій з висоти 1,2 м (рівень очей водія легкового автомобіля) можна побачити елемент горизонтальної або вертикальної розмітки.

6 межі смуг руху
Межа смуги проїзної частини, позначена або не позначена розміткою, яка має ширину, визначену нормами для руху транспорту (крім мотоциклів без бокового причепа) в один ряд.

7 зносостійкі матеріали
Матеріали, що використовуються для влаштування розмітки, які повинні забезпечити її основні технічні показники (видимість, світло повертання, зчеплення, товщину) протягом не менше одного року.

Ознайомтесь та вірно використовуйте в подальшій роботі! Хай щастить!!!
Категория: Розмітка за нормативами | Добавил: pedchenko (2011-06-20)
Просмотров: 2756 | Комментарии: 1 | Теги: ДСТУ | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Терміни та визначення понять використані в ДСТУ 2587:2010, обговорення та відгуки:

2016-02-16 Спам
1. Andrey Mikolaychuk
Те що треба для розділу ОДР
Ответ: