Відкатні ворота та їх типи: Огляд 2022

В цій статті ми розглянемо розсувні ворота. Багато українців вперше зацікавилися такою продукцією. Ми покажемо вам, які є особливості розсувних воріт та як самому зробити розсувні ворота на заміну звичайним старим розпашним воротам.

Головне: Тип воріт обирають в залежності від вихідних умов. Просту конструкцію можна зробити із простих матеріалів або можна замовити під ключ у «Viking Металоконструкції».

Перше з чого треба почати - це вибрати тип розсувних воріт. Зазвичай зараз встановлюють розсувні ворота або з нижньою рейкою або з верхньою рейкою ну або з найбільш популярним типом - ворота на консолі. Консольні ворота, це той випадок коли значна частина воріт висить на міцному фундаменті.

Давайте більш детально пройдемося по кожному з цих типів розсувних воріт. Розглянемо їх переваги недоліки та порівняємо, як вибрати вдалий тип для реалізації у кожному окремому випадку.

Першій вариант: розсувні ворота на нижній рейці. Це дуже вдале рішення у південних регіонах. Такий тип воріт має ряд плюсів: в першу чергу, це легка легка конструкція воріт оскільки вона спирається на підлогу і тому немає необхідності якогось додаткового підсилення. Із недоліків цього типу ми відносимо те що потрібно слідкувати за чистотою нижньої рейки щоб колесикам нічого не заважало їздити по ній. Наприклад, камінці гравію, сніг чи ожеледь. Все це буде призводити до необхідності прочищати рейку, щоб ворота легко відкривалися та зачинилися.

До наступного типу відносяться відкатні ворота із верхньою рейкою. Воні мають аналогічну конструкція але підвішуються до верхньої рейки та їздять (відкриваються та закриваються) спираючись на верхню рейку.
Головна перевага - проста конструкція, досить легка конструкція воріт може підходити і для північних регіонів, але створює обмеження по висоті транспорту, який може заїжджати в ці ворота. Як модернізація такого типу використовуються перекладіну, яку за необхідності можна тимчасово демонтувати для заїзду високого транспорту.

До третього типу відносять ворота із консолью. Для них можна відиліті головну перевагу - зручність та практичність. Їх влаштовують без рейок, тому можуть встановлюватися на будь якому покритті та може в'їжджати транспорт будь-якої висоти.

Із недоліків такого типу можна віднести те що є необхідність влаштування міцного фундаменту та підсилення конструкцій воріт оскільки така схема передбачає, що буде велике навантаження і великий крутний момент на опорі.

Тож, як вибрати тип воріт з відкочуваним полотном для вашого випадку

Перше я б дивився на те які у вас є потреби і вихідні умови: якщо автомобіль легковий та бруківкою викладена підлога заїзду тоді можна використовувати варіант із верхньою рейкою. Вони будуть легко відкриватися та легко обслуговуватися. Це гарні ворота до яких легко буде додати електропривід. Якщо у вас якісь дизайнерські ворота із габаритними важким облаштуванням, тоді потрібно напевно вибрати консольні ворота. Вони будуть десь дорожчими за інші типи, але найбільш універсальними та практичними.

Так ми розібрали особливості і типи воріт, наступне що можна розглянути в цій статті це автоматизація. Автоматизація - це напевно найбільша цікава частина таких воріт оскільки має дуже багато різних варіацій: перше, це може бути звичайний електромотор який буде допомагати вам відкривати та закривати ворота, по-друге, можна додати дистанційний вмикаючи, по-третє, це може бути автоматизований датчик який відслідковує приближення вас до воріт і тоді спрацьовує механізм. Обирати автоматизацію потрібно за своїм бюджетом і потребами. Перевірені бренди систем автоматики: Rotelli, Miller Technics.

Як вибрати виробника відкатних воріт в 2022?

Перше на що звертають увагу - це сайт компанії. Якщо у вас немає прямих рекомендації від ваших знайомих, то просто відкриваємо Google та шукаємо виробників розсувних воріт. На сайті має бути вказані реквізити компанії, має бути зазначено умови співробітництва. Потрібно звернути увагу на те чи є досвід роботи у компанії: чи є фото виконаних робіт розсувних воріт, чи є у компанії власне виробництво елементів таких воріт. Також дивимося чи дає компанія гарантії на продукцію при заключенні договору. Бонусом буде можливий виїзд замірника безкоштовно до вас на місце.

Під час укладання договору перевіряйте на яких умовах буде відбуватися оплата за виконання робіт та на яких умовах буде виконуватись доставка на місце та монтаж продукції.

Бажаємо вам лише вдалих покупок та зручних воріт з відкочуваним полотном!

Категория: Для дому та дачі | Добавил: admin (2022-01-02)
Просмотров: 1580 | Теги: стаття, АВТОМАТИКА, розсувні ворота, ворота | Рейтинг: 5.0/5

Коментарі до Відкатні ворота та їх типи: Огляд 2022, обговорення та відгуки: