Теплові насоси – перспективний вибір для енергоефективного опалення

реверсивний тепловий насос

Технології прямого спалювання палива, згідно з ухваленою у 2016 році Європарламентом резолюції, визнані технічно неефективними. Як альтернативу пропонується використовувати системи, які функціонують на відновлювальних джерелах енергії. В законодавство України також були внесені відповідні зміни, у зв'язку з чим до такої категорії відносяться теплові насоси для промисловості. Сьогодні під час пошуку одночасно ефективних і безпечних рішень в галузі опалення більшість споживачів віддають перевагу саме даному обладнанню.

Дивовижний світ теплової трансформації!

Для створення комфортного клімату у приміщенні установки використовують природні ресурси. Тому вони крім демонстрації високої енергоефективності сприяють збереженню довкілля.

Тепловий насос для опалення промислових будівель функціонує по принципу перенесення тепла з одного середовища в інше, при цьому використовуючи мінімальну кількість ресурсів. Одна з переваг – здатність функціонувати при низьких температурних режимах. Отримана енергія може використовуватись як для підігріву, так і охолодження, в залежності від потреб.

Завдяки своїм унікальним характеристикам та перевагам технології застосовуються в різноманітних сферах та галузях. Серед них:

  • опалення житлових та комерційних будівель: забезпечують комфортний мікроклімат у великих приміщеннях, з мінімальними витратами;
  • охолодження, кондиціонування: реверсивні теплові насоси здатні працювати в декількох режимах та швидко перемикатися в залежності від потреб користувача;
  • гаряче водопостачання;
  • опалення басейнів;
  • промисловість: охолодження обладнання.

Чим меншою буде різниця температур між джерелом та споживачем тепла, тим вищою буде ефективність такого обладнання. Тому такі комплекси чудово підходять для облаштування різноманітних низькотемпературних систем. Серед них: теплі поли та повітряні мережі опалення з застосуванням фенкойлів. Ціна промислових теплових насосів буде залежати від їх типу та різновиду, потужності, продуктивності, функціональних характеристик, обсягів замовлення.

Які типи теплових насосів найкращі?

Дані системи можна класифікувати одночасно по декількох параметрах: принципах функціонування, джерелах відбору енергії, різновиду теплоносіїв.

Сучасні промислові теплові насоси можуть використовувати тепловий потенціал грунту, води або повітря.

Найбільш ефективними вважаються водяні та грунтові мережі, які здатні використовувати ресурси природи в необмеженій кількості. Але створення таких систем потребує солідних капіталовкладень та багато часу на складні монтажні роботи. Тому частіше для побутових систем опалення та гарячого водопостачання використовують системи «повітря-вода». Для охолодження та опалення, без функції підігріву води, чудово підходять реверсивні чилери типу «повітря-повітря», дуже схожі по конструкції з сучасними спліт-кондиціонерами.

Як економити гроші та енергію: переваги повітряних ТН

Повітряні промислові теплові насоси для опалення забезпечують затишок та комфорт, допомагають значно знизити енергетичні витрати та викиди вуглекислого газу. Для монтажу таких установок потрібно зовсім небагато місця. Це можуть бути як внутрішні, так і зовнішні одиниці.

Принцип функціонування обладнання «повітря-повітря» та «повітря-вода» однаковий. Відмінність полягає у тому, що обладнання першого типу безпосередньо сприяє підвищенню температурних режимів. Вода ж виступає проміжним теплоносієм, оскільки надалі направляється через гідросистеми до опалювальних приладів. При зниженні зовнішньої температури нижче 15°С ефективність повітряних теплових насосів може помітно знижуватись.

Чому повітряний тепловий насос - це ідеальний вибір для ефективного опалення та охолодження?

Тоді коли традиційні енергоносії неупинно дорожчають, реверсивні теплові насоси в поєднанні з інноваційними опалювальними приладами та відновлювальними джерелами енергії стають все більш популярними у сучасному світі. Вони не тільки забезпечують комфортну температуру, але й допомагають зменшити витрати на енергію та викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Компанія «Альянс Ейр» надає можливість знайти необхідне обладнання за гуртовими цінами, для реалізації будь-яких проєктів. Телефонуйте прямо зараз, щоб розпочати співпрацю і замовити теплові насоси від дистриб’ютора, які відповідають вашим потребам. Команда професіоналів готова забезпечити вас найкращим устаткуванням та професійним сервісом. Робіть свій бізнес успішним разом з нами!

Категория: Опалення та вентиляція | Добавил: admin (2023-05-18)
Просмотров: 182 | Теги: опалення, насос, тепловий насос, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Теплові насоси – перспективний вибір для енергоефективного опалення, обговорення та відгуки: