Побутова техніка Ventolux: хороший вибір для вашої домівки

Українська торгова марка Ventolux вже багато років поспіль випускає на ринок України потужні та якісні електроприлади. В асортиментній лінійці компанії можна знайти будь-яку базову техніку для дому та кухні. Бренд починав свою діяльність з випуску кухонних витяжок і поступово розширив асортимент до всіх основних приладів, що люди використовують у господарстві. На сайті https://ventolux.ua/ ви зможете знайти для себе кухонні витяжки, варильні поверхні, духові шафи, печі, мікрохвильовки, водонагрівачі, настільні плити, посудомийки, пральні машини та різні аксесуари.

Особисто я купив витяжку Вентолюкс для кухні, бо в плані дизайну, ціни та габаритів це було ідеальне рішення. І не шкодуємо. Також сподобалася потужність.  

В цій статті розкажу за якими принципами я обираю побутову техніку. 

Як вибирати техніку для дому?

Якщо ви у пошуках якісної побутової техніки для власної домівки, є сенс звернути увагу на чотири речі при виборі: надійність бренду, наявні функції, вигляд та розміри. Поговорімо детальніше про кожну з них.

Надійність бренду. Компанія Ventolux на ринку з 2005 року. За цей час вона встигла оснастити домівки багатьох українців надійними електроприладами для кухні та ванних кімнат. На сайті компанії ви можете знайти детальний опис кожного приладу та ознайомитися з усіма характеристиками. Бренд надає довготривалий гарантійний термін на будь-які моделі з категорій наявної побутової техніки.

Наявні функції. Коли ви плануєте купувати електричний прилад, спробуйте відповісти собі на декілька запитань. Скільки людей буде використовувати його? Який тип живлення існує в будинку? Які функції в приладі необхідні, а без яких можливо обійтися? Чи плануєте ви часті переїзди, чи поїздки за місто або на дачу? Перед тим, як здійснити покупку, уважно ознайомтеся з характеристиками товару. Наприклад, якщо ви у пошуках настільної плити, вам потрібно знати, як вона підключається. Так, деякі види плит невеликих розмірів ви легко зможете переміщувати з місця на місце або навіть брати з собою у туристичний похід. Серед асортименту плит Вентолюкс є моделі, що підключаються до газового балона. Якщо ви плануєте часті переїзди з квартири у квартиру і не плануєте перевозити з собою меблі, можливо, варто звернути увагу на стаціонарні прилади, а не вбудовані. Стаціонарні варіанти легко розміщуються і транспортуються. Вбудовані ж призначені спеціально для використання їх разом із кухонним гарнітуром.

Вигляд та стиль. В асортименті компанії представлена побутова техніка різних матеріалів: сталева, емальована, склокерамічна, чавунна тощо. Якщо ви в пошуках міцних та надійних поверхонь, яким не страшно нічого, зверніть увагу на простіші емальовані варіанти. Для поціновувачів розкішного вигляду пропонуємо розглянути склокерамічні моделі.

Розміри. І на останок, габарити – це дуже важливо. Перед покупкою зробіть заміри власного приміщення та меблів, аби бути впевненими, що ваш простір здатен вмістити ті прилади, що ви плануєте придбати. 

Власні враження

Для мене техніка Вентолюкс стала приємним здивуванням. Ми робили самостійно ремонт в кухні і майже половину техніки замовили у цієї марки. Відразу скажу, що велике значення в нашому виборі зіграв вдалий дизайн і приємна ціна. До того ж завдяки розстрочці вдалося розділити затрати на рік вперед, що було прям дуже корисно при обмеженому бюджеті. Техніка показала себе добре, працює без збоїв, ТТХ відповідають заявленим, немає нарікань до обслуговування. 

На жаль з початком війни розстрочки на техніку зменшилися до 12 місяців. 

Категория: Кухня | Добавил: admin (2024-01-03)
Просмотров: 334 | Теги: стаття, побутова техніка, витяжка | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Побутова техніка Ventolux: хороший вибір для вашої домівки, обговорення та відгуки: