Особливості облаштування покрівлі: металочерепиця чи профнастил?

Дах є важливим елементом будьякої будівлі, який захищає її від вологи, вітру та інших погодних примх. Крім конструктивного призначення, покрівля виконує естетичні функції. Її форма та зовнішній вигляд повинні бути привабливими, гармоніювати зі стінами, додаючи будинку неповторного стилю.
Сучасні варіанти покрівлі відкривають широкі можливості для дизайнерів та архітекторів – залишається тільки вирішити, як і чим облаштувати дах.

Популярні види матеріалів

Сьогодні на будівельному ринку представлено великий асортимент покрівельних матеріалів. Незважаючи на всю різноманітність продукції, стабільною популярністю користуються металочерепиця та профнастил. Обидва варіанти мають цілий ряд переваг, до їх числа входять:

  1. Мала вага. Цей момент позитивно впливає на процес монтажу, а також на легкість і вартість транспортування. Маючи невелику вагу, металочерепиця та профнастил практично не дають додаткове навантаження на стіни будівлі.
  2. Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Матеріали можуть застосовуватися в будь-яких кліматичних зонах з різними погодними умовами. Будівлям з таким покриттям не страшні сніг, дощ, вітер, ультрафіолет.
  3. Пожежна безпека. Завдяки властивостям оцинкованої сталі покрівля здатна витримати високі температури й не спалахнути.
  4. Механічна міцність. Застосовувані для покриття полімери складно подряпати або зламати. Але, якщо якусь ділянку таки буде пошкоджено, її можливо з легкістю замінити.
  5. Відносно невисока вартість. У співвідношенні ціна-якість ці матеріали є кращими та доступними для будівництва дахів будь-якого житла, у тому числі й економ-класу.

Покрівлі з металочерепиці та профнастилу функціональні, надійні, довговічні. Крім того, ці екологічно чисті матеріали не створюють загрози для здоров'я людини та прості в догляді.

До переваг металочерепиці та профнастилу відносять естетичний вигляд. Обидва варіанти покрівельного покриття підходять для будівництва цегляних, дерев'яних або бетонних будинків та модульних конструкцій. Різноманітність кольорової палітри, а також багатство стилів дозволяє підібрати матеріал, який прикрасить будь-який будинок і підкреслить його архітектурну індивідуальність.

Особливості покупки

Вибір покрівельного покриття залежить від індивідуальних переваг та можливостей бюджету. Але якому б матеріалу не було б віддано перевагу, в першу чергу важливі його якість і надійність. Тому з особливою ретельністю необхідно підбирати виробника, який дає гарантію на свою продукцію. І не забувайте, крім матеріалу, для будівництва верхньої конструкції будівлі знадобиться також водостічна система.

Найзручніше замовляти все для даху в одного виробника. Вибирайте компанію з оптимальними для покупця умовами, у число яких входять продумана логістика, наявність гнучкої системи знижок, широкий асортимент продукці.

Форостина - надійний партнер!

Після зими завжди виникає необхідність перевірити покрівлю після зими. Чітай що потрібно перевірити для весняного ремонту.

Буде цікаво прочитати:

 

Категория: Покриття будівель | Добавил: admin (2021-01-11)
Просмотров: 510 | Теги: металочерепиця, покрівля, стаття, профнастил, Дах | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Особливості облаштування покрівлі: металочерепиця чи профнастил?, обговорення та відгуки: