Натяжні стелі – стильне доповнення вишуканих і функціональних інтер’єрів

Експерти на ринку натяжних стель переконані, що натяжні стелі – це оптимальний спосіб із найменшими витратами доповнити інтер’єр вітальні, кухні, ванної та дитячої кімнат, а також комерційних приміщень різного призначення: офісів, спортивних клубів, готелів тощо. Порівняно з традиційними натяжні стелі мають чимало переваг: не вимагають вирівнювання основи, що спрощує та прискорює виконання робіт, добре приховують інженерні комунікації та дефекти старої основи.

натяжний потолок

Такі стельові конструкції виготовляються з екологічно чистих матеріалів, які не вбирають запахів. Їх можна експлуатувати багато років без ремонту та заміни, адже, на відміну від штукатурки, вони не тріскаються та не втрачають кольору.

Важливо й те, що натяжні стелі можна виконати у вигляді багаторівневих чи об’ємних конструкцій та фігур. Досвідчені майстри компанії знають, як, наприклад, досягти ефекту «зоряного неба» без проколювання полотна або з використанням світлодіодів, правильно дібрати системи підсвічування та поєднати їх із дизайнерським малюнком або художнім орнаментом. Найпопулярніший вид стельових конструкцій – французькі натяжні стелі, які додають особливої вишуканості та ексклюзивності кожному приміщенню.

Враховуючи тенденції дизайну, фахівці компанії пропонують сучасні способи опорядження стін. Цифрові фрески – новинка на ринку настінних покриттів – поєднують у собі швидкість виконання та чудовий візуальний ефект. Такі декоративні покриття, зроблені з глибокої штукатурки зі спеціальним захисним лаком, довговічні, не бояться вологи та не схильні до старіння. В асортименті штукатурок – фактурна, структурна, венеціанська, фасадна та зі спеціальними ефектами.

У комплекті з подібними рішеннями дизайнери інтер'єрів рекомендують встановлювати шкафкупе.

цифрова фреска

Створити максимальний затишок в оселі можна за допомогою теплої підлоги чи терморегуляторів.
Категория: Перекриття та підлоги | Добавил: admin (2017-04-28)
Просмотров: 2810 | Теги: ремонт, житло, Натяжна стеля, шафа, Квартира, Фреска | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Натяжні стелі – стильне доповнення вишуканих і функціональних інтер’єрів, обговорення та відгуки: