Найкраще місце для розташування каміна

Коли ми уявляємо вдома свій камін, ми здебільшого думаємо про нього як про центр тепла для оселі, місце, де всі збираються разом, спілкуються та почуваються як вдома. Зона в центрі вітальні спадає на думку, тому що це часто привабливе місце. З огляду на це, може здатися, що традиційна зона для каміна по центру вітальні буде очевидним вибором і не викликає сумнівів. Однак, якщо ви плануєте встановити камін або навіть другий, подумайте про місце розташування як естетичного, так і функціонального характеру. Ці поради щодо домашнього каміна розкриють відчуття дизайну інтер’єру у тих, хто хоче зігріти свій будинок встановивши камінні топки.

Порада №1: Камін - частина системи опалення

Перш ніж визначитися з місцем розташування каміна, подумайте про інші джерела опалення у вашому домі. Якщо у вас встановлена ​​система опалення, подивіться на розташування вентиляційних отворів і відповідно розташуйте камін. Хоча дизайн інтер’єру важливий, функціональність – ще більше. Ви не хочете, щоб обидва джерела опалення конкурували один з одним, або щоб інші зони вашого будинку були помітно холоднішими. Навіть якщо у вас є центральне опалення, естетична привабливість каміна може створити чудову атмосферу.

Якщо у вас немає центрального опалення, розмістіть камін у центрі, між їдальнею та вітальнею, як на фото нижче. Якщо ваш будинок має відкритий простір, цей тип каміна створить привабливе місце по всьому будинку і має додатковий бонус у тому, що два приміщення однаково теплі. Мабуть, найкорисніша з наших порад для домашнього каміна - це його використання в якості центрального опалення. Це також створює природний розділ між вітальнею та їдальнею, яка все ще виглядає відкритою та привабливою. Цей конкретний камін діє як центр тепла для обох сторін будинку і бар’єр між ними, щоб створити відчуття структури.

Порада №2: Розміщуємо камін збоку

Створіть баланс у вашому домі, розмістивши два каміни з обох боків, а не в центрі вашого будинку. Обидва каміни можуть діяти як різні форми опалення, наприклад, один для внутрішнього опалення та один для зовнішньої зони, або обидва працюють разом для цілісного обігріву всередині будинку. Як показано на цьому каміні, розміщення джерела тепла збоку може стати розумним способом створення красивого, нецентрального фокусу в будинку.

Варіант №3: У кутку

Каміни не повинні бути грандіозними або займати всю стіну, щоб створювати тепло і бути прекрасною частиною вашого будинку/квартири. Невеликий кутовий камін може ідеально вписатися в низку кімнат, кухню чи спальню. Цей конкретний камін, захований, створює невелике відчуття атмосфери для дому.

 

Порада №4: В домашньому офісі

Пандемія створила сталий тренд на домашні офіси, і тема камінів це не оминула. Розміщення каміна у вашому домашньому офісі може оживити та створити тепло у відокремленому просторі. Просто тому, що офіс є місцем роботи, не означає, що у вашому просторі має бути холодно і непривітно. Відпочиньте біля каміна, поки ви творите чи займаєтеся роботою, і, можливо, офіс стане вашою новою улюбленою кімнатою в будинку.

Варіант №5: На відкритому повітрі

Вам не потрібен гламурний або величезний задній двір, щоб розважати компанію друзів або сидіти на вулиці та насолоджуватися природою зі своєю сім’єю. Маючи камін на зовнішній стіні, можна створити чудовий простір поруч, щоб зігрітися та насолоджуватися компанією один одного. З таким каміном ви можете дивитися на краєвид і зігріватися або дивитися на свій камін і насолоджуватися його красою на терасі.

Порада №6: Підвішений до стелі

Більшість камінів досить заземлені або приховані в стіні, однак підвісний камін може змінити гру для тих, у кого немає місця на стінах для каміна і шукає щось мінімально руйнівне. Вони не тільки мають драматичну візуальну привабливість, але й багато автономних камінів можна повністю обертати, щоб ви могли перемістити тепло туди, де вам найбільше хотілося б, щоб воно було зараз.

Думайте не стандартно

Незалежно від того, вибираєте ви центр, бік чи кут, важливо, наскільки добре прилад функціонує та підходить до вашого унікального житла. Можливо, ваша мрія – мати камін на вашій кухні, але ви можете повірити, що це занадто нетрадиційно або не відповідає вашим цілям дизайну інтер’єру. Замість того, щоб намагатися зменшити ваше бачення, подумайте, наскільки камін може створити відчуття домашнього тепла, яке часто асоціюється з кухнею, і наскільки добре вони поєднуються разом. Якщо ви більше прихильники традиційного стилю, камін у вашій вітальні завжди є розумним варіантом. Зробіть його центральним центром, безсумнівно, створить візуально приголомшливий простір, який об’єднає всю сім’ю, а також ваших гостей. Сподіваємося, під час пошуку найкращого місця для свого каміна ви подумаєте, як ці поради щодо домашнього каміна можуть зробити ваш будинок більш теплим, привітним. 

Щоб отримати більше інформації про сучасні каміни, відвідайте величезну колекцію сучасних газових, електро та біо камінів на сайті Кахель Плюс.

 
Категория: Опалення та вентиляція | Добавил: admin (2022-06-09)
Просмотров: 538 | Теги: камін, Дизайн інтер'єру, дизайн будинку, стаття | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Найкраще місце для розташування каміна, обговорення та відгуки: