Монтаж теплої водяної підлоги

Монтаж теплого водяного полу здійснюється декілька способами. Один із способів за допомогою плати з бобишками. Трубу бажано брати металопластикову, так як вона зберігає форму при згинанні. Місце для теплого полу необхідно прибрати та застелити ламінат-фольгою. На стиках між підлогою та стінами потрібно розмістити демпферну ленту. Зверху на ламінат-фользі розміщується плата з бобишками, яка може бути зроблена з пінопласту або пластикова на пінопластовій основі або без неї. Труба розміщується між бобишками зигзагоподібно (як правило) на відстані 10 – 15 см, а кінці виводяться до регуляторів на подавальну та зворотні лінії теплоносія. Труба заливається бетоном, висота бетонного полу коливається на висоті 3,5-5 см. над трубою, інакше моноліт потріскається при усадці, а це може спричинити відлипання плитки у процесі експлуатації. Температура води в трубах по нормам сягає 20-50 С. При улаштуванні підлоги клаптиком більше 10 кв.м по периметру укладають деформаційну прокладку.

укладка теплоизоляции теплого пола на кухне
фольга на полу с разметкой под труби
уложенные трубы для теплого пола

Другий спосіб полягає в тому, що замість панелей з бобишками використовуються планки для монтажу. Монтаж відбувається слідуючим чином. Чистий пол потрібно застелити ламінат-фальгою (пльонка з фольгою), зверху ставиться пінопласт (або без нього), зверху кріпляться планки для монтажу, на відстані 20 см., на які кріпиться труба, також зігзагоподібно та заливається бетоном.


Третій спосіб заклечається в тому, що замість плати з бобишками та монтажник планок, використовуються скоби, якими труба кріпиться до пінопласту, та заливається бетоном.

Вищесказане можна виконати и влсними руками, але тоді гарантувати якість робіт. Також потрібно памятати, що заливати підлогу потрібно тримаючи в трубах тиск не менше 4-5 атмосфер. Нам вдалося цього досягти за допомогою звичайного автомобільного компресора.

Категория: Енергозбереження | Добавил: admin (2015-06-27)
Просмотров: 3551 | Теги: теплый пол, водяна підлога, тепла підлога, опалення, установка, монтаж | Рейтинг: 3.3/3

Коментарі до Монтаж теплої водяної підлоги, обговорення та відгуки: