Кредитування житла, Як не зробити помилку!

Оцінка майна Щоб отримати кредит на квартиру або іншу нерухомість, необхідно буде вибрати банк, який відповідає вашим запитам. Схожа процедура чекатиме на вас і з теплими кредитами. Головне, щоб співробітники банку були досить компетентними і могли відповісти на всі ваші питання, які вас цікавлять. Звертайтеся в той банк,який для вас є постійним, або зверніться за порадою до родичів і знайомих. Є банки, які спеціалізуються на питаннях нерухомості, можливо, має сенс звернутися до них. Також, зверніть увагу, що не всі банки працюють з тими, кому держава надає соціальну іпотеку. У випадку з військової іпотекою вибір буде зовсім невеликим. Подумайте про те, що деякі банки пропонують хороші умови кредитування для молодих сімей, наприклад, спеціальна програма існує у Ощадбанку.

При кредитуванні Ваше майно передається у заставу при цьому проводиться оцінка майна. Це необхідно щоб банк знав, яку суму грошей можна буде отримати за заставу, якщо клієнт не зможе повернути кредит.

Найчастіше об'єктом застави виступає та сама нерухомість, на купівлю якої беруть кредит проте може бути і інше майно, наприклад автомобіль.

Погашення кредиту на квартиру може здійснюватися як аннуїтетнимі, так і диференційованими платежами. Ануїтетні платежі менш вигідні, але більш зручні для позичальника. У цьому випадку позичальник спочатку оплачує відсотки по кредиту, а тільки потім – у весь кредит. У випадку з диференційованими платежами позичальник оплачує відразу у весь кредит, і також відсотки, тому підсумкова сума буде меншою. Крім того, сума виплат буде зменшуватися від місяця до місяця. Але мало хто може дозволити собі виплачувати такі великі суми, до того ж, відразу після внесення початкового внеску, оплати всіх комісій і додаткових послуг по кредиту. Зате, зменшуючись від місяця до місяця, диференційовані платежі дають позичальнику можливість накопичити достатню суму для дострокового погашення кредиту.

Кредит на квартиру краще закривати достроково у відділенні банку, хоча можна скористатися банкоматом або поштовим переказом. Але пам'ятайте про те, що за поштовий переказ або переведення з іншого банку стягується комісія в розмірі 1-3%. Тому, якщо ви зберетеся віддавати більшу суму, краще приїхати у відділення банку. Крім того, ви зможете бути впевнені в тому, що ваші гроші були зараховані. А якщо ви віддаєте гроші після закінчення робочого дня або у вихідні дні, то не забудьте про те, що на рахунок вони надійдуть тільки через один або два дні. Тому оплачуйте кредит заздалегідь. Не забудьте попередити банк про дострокове погашення кредиту за кілька днів.

Держава також пропонує спеціальні програми відшкодування відсоткової ставки по кредиту на придбання житла, наприклад, "Доступне житло", але гарантій наявності у бюджеті коштів немає.

Якщо ви захочете взяти кредит на квартиру в банку, напевно задумаєтеся про вибір відсоткової ставки. Зрозуміло, як позичальник, ви будете звертати увагу на найнижчу процентну ставку, але не забудьте про те, що сума кредиту може істотно зрости за рахунок додаткових виплат і комісій. Тому орієнтуйтеся на різні параметри при виборі кредиту.

Також оцінка майна потрібна майже при будь-якої операції з нерухомістю: продаж, дарування, спадкування.
оцінка майна потрібна і у суді, наприклад, при розірванні шлюбу

Для замовлення послуги з оцінки майна, або консультація оцінювача. На сайті є інформація з оцінки квартири, офісних приміщень, автомобілів тощо.

Категория: Интересно | Добавил: admin (2019-10-16)
Просмотров: 1100 | Теги: кредит, оцінка вартості, іпотека, житло | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Кредитування житла, Як не зробити помилку!, обговорення та відгуки: