Канадські будинки - нова-стара технологія в Україні

Будинки за канадською технологією - що це таке?

Канадська технологія будівництва - відносно нова на українському ринку технологія зведення житлової і комерційної нерухомості, що дозволяє за 2-3 місяці звести повноцінний будинок при порівняно менших грошових витратах (порівняно з цегляними будинками).

Такі будинки є енергоефективними і довговічними. Спочатку з'явилися вони в Канаді. Технологія дозволила заощадити на деревині, простір між балками заповнювався спеціальною сумішшю з соломи, глини і піску. Також в процесі розвитку нового напряму були використані стійки / балки / розкоси меншого перетину, каркас обшивався з 2 сторін дошками, а порожнини заповнювалися теплоізоляційної сумішшю, щілини забивалися шерстю.

Суворі кліматичні умови регіону дозволили перевірити будинки на міцність і теплоефективність, а влада країни посприяла розвитку даного напрямку шляхом фінансування цієї галузі. Завдяки цьому канадська технологія вийшла на високий якісний рівень, стала використовувати сучасні теплоізоляційні матеріали, завоювала популярність в країнах з холодним або мінливим кліматом, і сьогодні являє собою один з найбільш успішних сегментів приватного житлового будівництва.

Останнім часом канадські будинки активно набирають популярності в Україні, завдяки енергоефективним властивостям конструкції стін (низькій теплопередачі), що дозволяє значно понизити суми в комунальних рахунках за обігрів житла. Будинки за канадською технологією не потребують додаткової зовнішньої теплоізоляції на відміну від блокових і цегляних будинків. Виключно для естетики ці будинки обшиваються різними фасадними матеріалами.

Зведення канадських будинків в Україні

Будинки, зведені за канадською технологією, є міцними, сучасними і універсальними; починати будівництво можна у будь-якому регіоні протягом 12 місяців на рік. Усупереч традиційним переконанням, заливати фундамент для канадського будинку можна і взимку, оскільки конструкція має невелику вагу і не вимагає облаштування масивного фундаменту. Також зимове будівництво дозволить скоротити фінансові вкладення на будівельних матеріалах, які в цю пору року значно дешевші, і навесні, не роблячи перерв у будівельному процесі, приступити до зовнішніх фасадних робіт.

Канадська технологія передбачає два напрями: " класичне" - з використанням базальтового утеплювача, і sip- панельне .

Принцип зведення будинків досить нехитрий: встановлюється дерев'яний каркас, проміжки заповнюються базальтовим утеплювачем, зовнішні і внутрішні стіни обшиваються спеціальним оздоблювальним матеріалом. Або на готовому фундаменті будинок збирається з готових сіп-панелей. Значний плюс технології - немає тріщин, будинки не схильні до усадки, стіни рівні і готові до фінальних робіт.

Як збудувати канадський дім?

Канадські будинки - екологічні, енергоефективні, малобюджетні як на етапі будівництва, так і при подальшій експлуатації, довговічні і сучасні .

Зведення будинків за канадською технологією включає в себе наступні етапи:

  1. заливка фундаменту;
  2. зведення каркасу;
  3. обшивка стін;
  4. установка покрівлі;
  5. монтаж вікон і дверей;
  6. інженерні мережі;
  7. утеплення;
  8. фінальні оздоблювальні роботи.

  Використовуючи канадську технологію, можна звести будь-який будівельний об'єкт: будинок, ресторан, магазин або лазню.

  Канадські будинки дуже невибагливі, в процесі здійснення фінальних робіт можна використовувати будь-який матеріал - сайдинг, цегла, шпалери, плитку та ін.

Де ми будуємо

Географія покриття:

* Київ (Київ, Біла Церква, Чернігів, Черкаси, Житомир, Вінниця, Суми, Полтава);
* Львів (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Ужгород);
* Дніпро (Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Полтава, Харків, Донецьк і Луганськ);
* Одеса (Одеса, Миколаїв, Херсон).

Як ми будуємо

  У своїй роботі використовуємо матеріали світових і вітчизняних постачальників: ТМ "Бетон от Ковальской", базальтовий утеплювач ROCKWOOL, мембрани JUTA, вітробар'єр Tyvek, покрівельне покриття - металочерепиця Ruukki або бітумна черепиця Owens Corning, карнизна підшивка Royal Soffit, вікна Rehau, osb EGGER, гіпсокартон Knauf, штукатурка-короїд Caparol або захисне покриття для дерев'яного зовнішнього оздоблення Pinotex.

Категория: Із будівництва |
Просмотров: 877 | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Канадські будинки - нова-стара технологія в Україні, обговорення та відгуки:

Ім`я *:
Email *:
Код *: