Канадська технологія: особливості та основні етапи будівництва будинків

Коли людина замислюється про будівництво власного будинку, починає перебирати безліч різних варіантів, які представлені на вітчизняному ринку. Єдиний правильний вибір зробити непросто, оскільки зараз багато будівельних матеріалів і технологій, що застосовуються для зведення житла. Популярні капітальні будинки з бетонних і газобетонних блоків, цегли, об'єкти з бруса і дерева. Всі вони мають свої особливості, плюси та мінуси.

Ми розглянемо нову канадську технологію, за якою в Україні почали зводити будинки відносно недавно. Подивитися варіанти подібного житла, замовити виготовлення можна на сайті bauenhaus.ua/doma-po-kanadskoy-tehnologii/ у компанії «Бауен Хаус». Фірма розробляє проєкти «під ключ», зводить канадські будинки в стислі терміни. При виготовленні застосовуються інноваційні матеріали, враховуються потреби клієнта.

етапи будівництва будинків з СІП панелей

Чому технологія називається канадською?

Дана технологія виникла ще в 30-х роках минулого століття. Назвали її так через те, що звід правил зі зведення енергоефективних об'єктів був створений на базі норм житлового будівництва Канади. У першій чверті минулого століття іммігранти почали масово приїжджати як в цю країну, так і в США, тому тільки швидке зведення будинків могло задовольнити високий попит на житло.

Під даною технологією в нашій країні розуміють два різних види будівництва: будинки з СІП панелей і з дерев'яного каркаса, теплоізоляція якого відбувається за допомогою кам'яної вати. Перший варіант більш вигідний з економічної позиції, зведення відбувається швидше. Розглянемо його особливості.

етапи будівництва будинків з СІП панелей

Основні етапи будівництва будинків з СІП панелей

  • Створюється фундамент. У капітальній основі нема потреби, оскільки навантаження на неї набагато менше, ніж в разі будівництва з традиційних матеріалів.
  • Перекриття підлоги монтуються на фундамент. Відбувається їх ізоляція за допомогою спеціальної мастики, після чого встановлюють підлогу.
  • Стінові СІП панелі монтуються на підлогове покриття із застосуванням обв'язувального бруса.
  • Огороджувальні конструкції. Відбувається облаштування покрівлі, вставляються дверні та віконні прорізи.
  • Фасад. Відбувається установка фасадного декоративного матеріалу.
  • Внутрішнє оздоблення. Кінцевим етапом будівництва є внутрішня обробка, яка виконується відповідно до смаків господарів.

Подібне житло компанія «Бауен Хаус» зводить із зовнішньою обробкою «під ключ» максимум за 90 днів. Будинки, створені за канадською технологією, мають високу міцність, вони екологічні й довговічні. Усередині житла створюється оптимальний мікроклімат для життя людини, воно практичне і функціональне.

Категория: Нове будівництво | Добавил: admin (2021-03-15)
Просмотров: 842 | Теги: СІП панелі, стаття | Рейтинг: 5.0/6

Коментарі до Канадська технологія: особливості та основні етапи будівництва будинків, обговорення та відгуки: