Як вибрати заміський приватний будинок

Протягом останніх місяців спостерігається підвищення попиту на приватні будинки за межами міста. Тенденція повʼязана з побоюванням залишитися бранцем міста без світла та води. Звичайно, ремонтні роботи у великих населених пунктах виконуються більш оперативно, але для приватного будинку потрібно альтернативне джерело енергопостачання.

заміський будинок

Головні критерії вибору

За відсутністю досвіду люди можуть робити фатальні помилки при виборі житла. Їх виправлення може стати значним фінансовим навантаженням, яке можна порівняти з вартістю нерухомості. Є базові питання, які треба задати собі до придбання будинка, інакше потім буде пізно жалітися.

Де придбати дім?

Треба обмежити коло пошуків селищами, з яких можна без зайвого клопоту дістатися до районного центру. Це означає, що для мешканців буде доступною швидка медична допомога, послуги ремонтних бригад, аптеки, крамниці, громадський транспорт.

Звичайно, чим ближче до великого міста, тим дорожче нерухомість. Треба шукати золоту середину, щоб не витрачати зайві гроші та не опинитися у стані робінзона Крузо на безлюдному острові.

Як вибрати міцний будинок?

Більшість покупців прагне переїхати до нової оселі і жити у власне задоволення, але зовсім не бажає одразу братися за ремонтні роботи. Щоб так не вийшло, ми радимо їхати дивитися будинок наприкінці зими або після дощів. У цей час домівки з пошкодженим дахом дають про себе знати. В приміщеннях вогко, на стінах можуть бути сліди від підтікання, у підвалі навіть може стояти вода. Це перший сигнал, який свідчить про термінову необхідність ремонта даху. Якщо ви до цього готові, то вирішуйте з придбанням. У інших випадках краще продовжити пошуки.

Звертайте увагу на матеріали будівлі. Цегла та каміння дають надію, що будинок міцний, взимку у ньому буде досить тепло. Дома з деревини мають бути добре утепленими.

Якщо бюджет обмежений, можна придбати каркасну будівлю.

Як оцінювати будівлю

Приблизно зрозуміти, що являє собою будівля, можна навіть без професійної допомоги. Треба звернути увагу на такі елементи:

  1. Фундамент. Він має бути цілим, без обсипання та великих тріщин.

  2. Віконні отвори. Треба оцінити стан матеріалу поблизу вікна. Якщо там є гниль, пліснява, то є велика вірогідність, що ці ж самі напасті торкнулися й отворів. Через це може бути порушена герметичність та ізоляція вікон.

  3. Комунікації. Усе треба перевірити особисто: увімкнути газ, воду, світло, опалення.

Який тип опалення краще

Найчастіше зустрічаються три варіанти опалювальних систем: газ, твердопаливний котел, електрика.

  • З газовим опаленням вдома буде тепло, але ціни на кубометр палива та доставку постійно зростають.
  • Набагато економніше мати твердопаливний котел з розводкою по будинку.
  • З електрикою все досить просто, але вам буде холодно, якщо її відключать на кілька годин або навіть діб. Тож треба запасний варіант. 

Якщо дозволяє бюджет, то додатково обладнайте будівлю перевіреною часом піччю. Її можна використовувати на постійній основі або у випадках, коли інші способи опалення стали недоступними.

Плануючи переїзд за межі міста, можна заздалегідь купити потужний генератор в Україні, облаштувати газгольдери, свердловину та жити досить автономно, не зважаючи на те, що відбувається навколо. Як вибрати приватний будинок за межами міста, в якому буде легше пережити тимчасові труднощі, – дізнайтесь далі.

Категория: Нове будівництво |
Просмотров: 400 | Теги: будинок, житло, стаття | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Як вибрати заміський приватний будинок, обговорення та відгуки:

Ім`я *:
Email *:
Код *: