Як iPhone стає невід'ємним інструментом при ремонті та дизайні інтер'єру

Програми для планування приміщень доступні в різних версіях. Однак спільним для них є те, що ви можете легко використовувати їх для повного впорядкування або перепланування квартири, не пересуваючи жодного предмета. Обставити квартиру, переставити меблі або перепланувати кімнату — зазвичай це не так просто у вашій уяві, але додаток та флагманський айфон 15 про макс може допомогти у розв'язанні цього питання. Це економить час і нерви. Крім того, за допомогою планувальника кімнати ви можете точно побачити, як вона виглядатиме з новими меблями, і вам не доведеться про це турбуватися.

Fpl9NXf0Amf5X9jRshOnfL380kbsXU87d0hk9_N5cs-iAvC8iNfB20d1DKN8PC7UzQ35b4XSdUmHDcB6eL0FsF-vj0gThxyRwnCRsGwM8qIpBCj0plAtFaj79AdUTje9pi3jlfh6orI7LddVz5D8148

Як працюють програми для планування кімнат?

Робота однакова для всіх програм для дизайну інтер’єру: створіть план поверху, додайте вікна та двері, визначте стіни та підлогу — тоді ви можете дати волю своїй творчості. Залежно від програми для планування кімнати, у вашому розпорядженні буде більш-менш великий вибір меблів та предметів декору. За допомогою віртуального планувальника меблів ви швидко отримаєте уявлення про те, чи підходять меблі, чи вам варто їх переглянути, а сучасний Айфон та додаток IOS для планування приміщень допоможе віртуально переставляти меблі у кімнатах — і це чудово як для проведення часу або для справжнього планування.

My Measures & Dimensions — точно сплановане життя

Додаток для пристроїв Apple підходить як для любителів DIY, так і для професіоналів. Додаток допомагає документувати вимірювання та розміри. Це робить його корисним помічником, особливо при купівлі меблів або облаштуванні кухні. Додаток платний.

Homestyler — дизайн кімнати за допомогою власної фотографії

З фотографією вашої власної кімнати можна втілити мрії щодо дизайну інтер’єру та спланувати кімнати за допомогою 3D-моделей меблів. Додаток також набирає бали завдяки експертним порадам і можливості обговорити власні проєкти з друзями. Ще один плюс: програма доступна безкоштовно для iPhone та iPad.

Paint Tester — спробуйте новий колір

З цією програмою новий шар фарби більше не є проблемою. Програма для iPhone або iPad допомагає підібрати колір і дає можливість тестувати кольори у віртуальному просторі. Для цього спочатку сфотографуйте кімнату, яку потрібно фарбувати. Ви можете використовувати додаток для швидкого та легкого тестування різних кольорів стін. Програма доступна як безкоштовна версія або як платна версія Pro.​

Roomle — облаштовуємо дім

З Roomle меблювання та проєктування квартир і будинків – це цікава дитяча гра. Додаток використовується для створення планів поверхів ваших власних житлових або робочих приміщень. Після цього в кімнаті можна змінити стіни, меблі та підлогу та обставити її відповідно до ваших потреб. Також можливий 3D-вид планованих приміщень. Roomle доступний безкоштовно через Apple iTunes.

Architonic — меблі та інше

Architonic пропонує базу даних із понад 75 000 дизайнерських продуктів і матеріалів. Детальні описи, зображення та інформація про дизайнерів корисні як любителям, так і професійним дизайнерам інтер'єру. Додаткова функція дозволяє ідентифікувати дилерів і виробників потрібного товару. Програма доступна безкоштовно для iPhone та iPad.

Категория: Кімнати та будинку | Добавил: admin (2024-01-31)
Просмотров: 142 | Теги: телефон, ремонт, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Як iPhone стає невід'ємним інструментом при ремонті та дизайні інтер'єру, обговорення та відгуки: