Будівництво складу від А до Я: будівельні норми, проєкт, вибір компанії для виконання

Будівництво складів, приміщень для зберігання й обліку різноманітних товарів, матеріалів, сировини замовляють різні компанії. Незалежно від напрямку діяльності, будь-яка організація потребує облаштованого відповідно до конкретних вимог і норм об’єкту. Найбільш зручними сучасними спорудами є ангари з металоконструкцій або бетонних колон. Це сучасні об’єкти, які можуть використовуватися для різних потреб та напрямків промисловості.

Модульні склади будуються швидко, не потребують складних підготовчих робіт чи великих витрат. Під час зведення проводять інженерні комунікації, встановлюють обладнання для вентиляції, опалення. Так, об’єкт виходить зручним для зберігання різних категорій товарів. З металоконструкцій роблять склади для сільськогосподарської техніки, зерносховища, ангари, торгівельні бази, СТО та інші споруди.

cклад

Виконання будівельних норм

Під час зведення та облаштування складів важливо дотримуватися Державних Будівельних Норм України. За ними визначаються вимоги до створення проєкту майбутнього об’єкту. Якщо він не є технічно складним, тоді достатньо лише робочої документації, в іншому випадку для виробничих конструкцій додають технічно-економічний розрахунок. Важлива відповідність майбутнього складу архітектурним вимогам, його ефективність та надійність, екологічну безпеку.

Будівництво складів передбачає створення різноманітних ангарів, різних за призначенням. Вони бувають:

  • Прямостінними зі скатним або пласким дахом. Універсальні, підходять для зберігання будь-яких товарів, сировини, техніки. Бувають холодними або з утепленням.
  • Шатровими з похилими стінами та двоскатною покрівлею. Дає більше корисної площі, захищає від деформацій, запобігаючи накопиченню великих мас снігу.
  • Арковими. Це металеві ферми з прогонів та 6 секцій з укладеним на них покриттям. Витримують сильні вітри, снігопади.
  • Тентовими. Являють собою металевий каркас та покрівлю з тканини ПВХ з армуванням. Не вигоряє та не псується на сонці, надійно захищає від дощу, снігу. Легка й компактна, будується без фундаменту на будь-якій території.

Для захисту від опадів та сонця також будують навіси. Це поширене рішення під час облаштування зон для паркування та на сільськогосподарських підприємствах.

Особливості проєктування

Це важливий процес, від якого залежить функціональність, довговічність та зручність об'єкта. Професійне будівництво складу з нуля здійснює компанія «Сервісстрой». Тут працюють кваліфіковані фахівці, які надають послуги зведення ангарів під ключ. Виконуються всі етапи робіт — від підготовки документації до облаштування прилеглої території та здачі в експлуатацію.

Під час проєктування будівлі визначають: буде вона відкритою чи закритою, скільки матиме поверхів. Тут все залежить від призначення приміщення. Якщо це об’єкт для зберігання та розподілу товарів, тоді потрібно проаналізувати вантажопотоки компанії-замовника й встановити максимальну пропускну здатність. Також встановлюють оптимальні умови для матеріалів, виробів, сировини. Це, наприклад, температура, показники вологості тощо.

кому потрібен склад

Будівництво складу вимагає попереднього розрахунку розмірів та визначення розташування різних зон споруди, вибір обладнання, встановлення характеристик конструкцій, які будуть використовуватись всередині. Крім того, визначають загальний розмір споруди, продумують рішення для зручного транспортного потоку, завантаження й вивантаження товарів тощо.

Куди звернутися?

Будівництво складів - Компанія «Сервісстрой» (servicestroy.com.ua) надає усі необхідні послуги з будівництва складів будь-якого призначення. Фахівці мають великий практичний досвід, використовують модульні конструкції та працюють швидко. Вартість будівництва складу виходить доступною, адже споруда не потребує довгого та складного закладення фундаменту, створення великої кількості документації.

За потреби фахівці здійснюють ремонт та реконструкцію ангарів та складів. З часом такі конструкції втрачають початкові характеристики через негативні атмосферні та інші фактори. Комплексний ремонт із відновленням фасаду та покрівлі допоможе використовувати модульну споруду й надалі.

Категория: Нове будівництво |
Просмотров: 976 | Теги: будівництво, склад, стаття | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Будівництво складу від А до Я: будівельні норми, проєкт, вибір компанії для виконання, обговорення та відгуки:

Ім`я *:
Email *:
Код *: