Безкоштовні онлайн сервіси розпізнання тексту.

Досить часно до нас надходять будівельні норми в сканованому вигляді. Цього достатньо щоб вивчити документ та занотувати одну-дві формули чи величини. Але зі сканованим текстом неможливо нормально працювати: шукати слова, виділяти та копіювати фрази. На допомогу приходять програмні комплекси та сервіси які розпізнають текст. На початку існування сайту ДБНУ наші редактори використовували программу ABBYY FineReader. А зараз в епоху SaaS-сервісів є безліч онлайн продуктів для розпізнавання тексту.

ТОП найкращих сервісів для розпізнавання тексту

Sodapdf.com

Відрізняється більш цікавим дизайном, ніж продукт від ABBYY і не таким багатим набором опцій. Так, в активі даного сервісу всього 46 мов. Кількість підтримуваних форматів теж обмежена.

 

Google Документи

Тут потрібна реєстрація, якщо немає свого аккаунту в Google. Але, якщо ви колись створювали свій блог на blogspot, то аккаунт у вас вже є. Google Документи може розпізнавати зображення PNG, JPG, і GIF і файли PDF розміром до 2 МБ. У файлах PDF розпізнаються тільки перші десять сторінок. Розпізнані документи можна зберігати у форматах DOC, TXT, PDF, PRT та ODT.

 

OCR Convert

Безкоштовний онлайн сервіс для розпізнавання текстів, що не вимагає реєстрації. Підтримує формати PDF, GIF, BMP і JPEG. Розпізнавши текст, зберігає у в TXT файл, який можна скопіювати. Дозволяє завантажувати одночасно п'ять документів обсягом до 5 МБ.

 

i2OCR

На цьому онлайн сервісі розпізнавання тексту потрібна реєстрація. i2OCR підтримує документи у форматі TIF, JPEG, PNG, BMP, GIF, PBM, PGM, PPM. Можна завантажувати документ до 10 Мб без жодних обмежень. Отриманий результат розпізнавання можна скачати на комп'ютер в форматі DOC.

 

NewOCR

На мій погляд, досить серйозний онлайн сервіс розпізнавання тексту, який не потребує реєстрації. Без обмежень та безкоштовно розпізнає практично будь-які графічні файли. Існує можливість завантажувати відразу по декілька сторінок тексту в форматі TIFF, PDF та DjVu. Може розпізнавати тексти з зображень у файлах DOC, DOCX, RTF і ODT. Виділяти і розгортати необхідну область тексту сторінки для розпізнавання. Підтримує 58 мов і може зробити переклад тексту за допомогою Google перекладача. Зберегти отримані результати розпізнавання можна у форматах TXT, DOC, ODT, RTF, PDF, HTML.

 

OnlineOcr

Дозволяє без реєстрації і безкоштовно провести розпізнавання тексту з 15 зображень за одну годину з максимальним розміром до 4 МБ. Ви можете витягти текст з файлів формату JPG, JPEG, BMP, TIFF, GIF і зберегти на свій комп'ютер отриманий результат у вигляді документів з розширенням MS Word (DOC), MS Excel (XLS) або в текстовому форматі TXT. Недолік цього  онлайн сервісу розпізнавання тексту у необхідності щоразу вводити капчу. Підтримує для розпізнавання 32 мови.

 

FreeOcr

Онлайн сервіс для безкоштовного розпізнавання тексту, на якому не потрібна реєстрація. Але для отримання результату потрібно також буде вводити капчу. Розпізнає по одній сторінці файли у форматі PDF і зображення JPG, GIF, TIFF або BMP. Є обмеження на розпізнавання не більше 10 документів на годину і розмір зображення не повинен перевищувати 5000 пікселів і обсяг 2 МБ. Розпізнаний текст можна скопіювати і вставити в документ потрібного вам формату.

 

OCRonline

При розпізнаванні текстів на цьому онлайн сервісі рекомендується, щоб файли зображень були високої якості у форматі JPG (хоча приймає до розпізнавання і інші формати). Можна розпізнати тільки п'ять сторінок тексту на тиждень, і зберегти на комп'ютері у форматі DOC, PDF, RTF і TXT. Додаткові сторінки розпізнає тільки за «буржуйські піастри» і обов'язково потрібно зареєструватися.

FineReader Online

Сервіс потребує реєстрації. Після реєстрації працювати гранично просто: завантажуємо файл, ставимо потрібні галочки, викачуємо результат у форматах Microsoft Word (*.doc), (*.docx), Microsoft Excel (*.xls), (*.xlsx), PDF (*.pdf) PDF/A (*.pdf), RTF (*.rtf), (*.txt) OpenDocument Text (*.odt). Ліміт безкоштовного використання до 10 сторінок в день.
 

Використовуйте сервіси лише у відповідності із правилами та політикою їх використання. Поважайте чужі авторські права.

Категория: Интересно | Добавил: admin (2020-06-30)
Просмотров: 39 | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Безкоштовні онлайн сервіси розпізнання тексту., обговорення та відгуки:

Ім`я *:
Email *:
Код *: