› 
 › 
Розпочато публічне тестування електронного кабінету проектувальника

16:10

Розпочато публічне тестування електронного кабінету проектувальника

В рамках реалізації першої черги Єдиної електронної системи в сфері будівництва 13 листопада розпочато публічне тестування кабінету проектувальника.

Участь у тестуванні можуть взяти суб'єкти господарювання у складі яких працюють один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов'язаних зі створенням об'єктів архітектури та які пройшли професійну атестацію і отримали кваліфікаційний сертифікат архітектора чи інженера-проектувальника.

Нагадуємо, що для проходження реєстрації необхідним є використання електронного ключа юридичної або фізичної особи для ідентифікації (за потреби, ключ можна отримати у АЦСК ДФС чи в Приватбанку).

Для участі у тестуванні необхідно авторизуватися за посиланням https://atest.e-construction.gov.ua/  та додати в налаштуваннях організації атестовану особу, яка повинна підтвердити реєстрацію в своєму кабінеті. Атестовані особи  після входу у кабінет повинні подати заявку  та отримати підтвердження про успішну верифікацію. Після цього в кабінетах директора та атестованої особи з'явитися функціонал щодо створення проектної документації.

Інструкція користувача буде доступна для скачування після проходження авторизації.

Для технічної підтримки користувачів та обговорення пропозицій щодо роботи кабінету було створено Telegram-групу.

Пропозиції та зауваження щодо роботи кабінету прохання надавати до таблиці за посиланням.

Також повідомляємо, що 17.11.20 о 14.00 буде проведено перше онлайн навчання для працівників проектних організацій. Посилання на трансляцію: https://youtu.be/N5wYzltYlY8

Запровадження Єдиної електронної системи в сфері будівництва дозволить отримувати послуги у сфері містобудівної діяльності в електронній формі, скоротити терміни надання послуг у будівництві та суттєво покращити їх якість.Просмотров: 3264 | Добавил: | Рейтинг: 5.0/1

Обговорення Розпочато публічне тестування електронного кабінету проектувальника - 16 Листопада 2020, коментарі та відгуки: