› 
 › 
Проектування на зупинках захисних огороджувальних стовпчиків від наїзду

16:17

Проектування на зупинках захисних огороджувальних стовпчиків від наїзду

Нові державні будівельні норми передбачають обов’язкове проектування на зупинках захисних огороджувальних стовпчиків від наїзду громадського транспорту. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"У нових ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці і дороги населених пунктів”, які вступили у дію з 1 вересня 2018 року, міститься норма щодо обов’язкового проектування на зупинках захисних огороджувальних стовпчиків від наїзду громадського транспорту", - йдеться у повідомленні.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе зауважив, що успішні приклади реалізації таких засобів безпеки діють у багатьох країнах Європи та світу.

“Часто такі металеві стовпчики розміщують не лише біля зупинок, а й на великих перехрестях та біля наземних переходів, де є небезпека перебування пішоходів. Зараз ми також розглядаємо можливість впровадження такої зміни, продовжуючи роботу та надалі вдосконалюючи ці ДБН. Можливо навіть, щоб такі стовпчики на перехрестях підсвічувалися червоними та зеленими кольорами для інформування пішоходів про безпечний перехід дороги”, - розповів він.

Згідно з ДБН на під’їздах до зупинок маршрутного транспорту також мають обов’язково встановлюватися огорожі перильного типу ДСТУ Б В.2.3-11 “Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови”. Крім цього, на зупинках мають бути передбачені засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом та схемою руху тощо) та автомати з продажу квитків. При цьому, вони не повинні погіршувати видимість для водіїв або заважати руху пішоходів.

Нові ДБН були розроблені ДП “ДерждорНДІ” на заміну ДБН від 2001 року.

За матеріалами ukrinform.ua та kmu.gov.uaПросмотров: 1281 | Добавил: | Теги: ДБН, проектування, Зупинка, захист, новини | Рейтинг: 5.0/1

Обговорення Проектування на зупинках захисних огороджувальних стовпчиків від наїзду - 31 Жовтня 2018, коментарі та відгуки: