› 
 › 
28 січня відбудеться обговорення плану зонування Києва

17:30

28 січня відбудеться обговорення плану зонування Києва

Київський Департамент містобудування та архітектури повідомляє, що 28 січня 2016 року відбудеться другий публічний захід в рамках обговорення плану зонування (зонінгу) центральної частини м. Києва.

Доповідачі: Григорій Ширяєв – головний архітектор Інституту "МіськЦивільПроект"План зонування центральної частини м. Києва був розроблений на замовлення Департаменту містобудування та архітектури в 2015 році КО «Інститут Генерального плану м. Києва».
План зонування центральної частини м.Києва – це нова містобудівна документація для нашого міста, розроблена за новітньою методикою. Мета даної документації – встановити режими і регламенти забудови в центральній частині м.Києва (щільність населення, висотність забудови, функціональне призначення територій тощо).

Дана презентація – друга в ряду публічних заходів, присвячених обговоренню плану зонування м.Києва, які будуть проводитися щочетверга в Департаменті містобудування та архітектури.

Також Департамент містобудування та архітектури планує проводити обговорення плану зонування окремих підзон на інших публічних майданчиках протягом декількох місяців.

З матеріалами зонінгу можна ознайомитися:
http://kga.gov.ua/rss/2-uncategorised/1237-plan-zonirovaniya
ДСТУ-Н Б Б.1-1-12:2011. Настанова про склад та зміст плану зонування території

Захід відбудеться в Департаменті містобудування та архітектури на 2 поверсі 28 січня 2016 року (четвер) о 18:30.

Долучайтесь до обговорення!

Вхід вільний.

Просмотров: 2713 | Добавил: | Теги: зонінг, Територія, слухання, Київ | Рейтинг: 4.7/3

Обговорення 28 січня відбудеться обговорення плану зонування Києва - 27 Січня 2016, коментарі та відгуки: