Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2023-12-20, 00:12

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про систему громадського здоров’я

Стаття 32. Захист населення від шкідливого впливу шуму

Стаття 32 Закону України "Про систему громадського здоров’я" встановлює заходи щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму. Вона вимагає від державних органів, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян вживати заходів для запобігання та зниження рівня шуму відповідно до встановлених державних нормативів. Особлива увага приділяється обмеженню рівнів шуму в житлових будинках, закладах охорони здоров’я, освітніх і культурних закладах, а також під час проведення масових заходів. Ремонтні роботи, що супроводжуються шумом, дозволені з 8:00 до 21:00 у робочі дні. У святкові та неробочі дні ремонт заборонений, крім випадків згоди від мешканців прилеглих квартир. Також стаття містить виключення для випадків надзвичайних ситуацій та інших спеціальних обставин. Органи місцевого самоврядування можуть встановлювати додаткові правила дотримання тиші та обмежень шуму.

Якщо ви є правовласником Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: закон, шум, стаття
Переглядів: 650 | Загрузок: 49 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я?
Щоб завантажити Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я?
Цей Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Стаття 32 Закону Про систему громадського здоров’я, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.