Закон України "Про поховання та похоронну справу"

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2012-10-24, 23:35
Закон України

"Про поховання та похоронну справу"Чинний з 1 січня 2004 року

Цей Закон визначає загальні правові засади здійснення в Україні діяльності з поховання померлих, регулює відносини, що виникають після смерті (загибелі) особи, щодо проведення процедури поховання, а також встановлює гарантії належного ставлення до тіла (останків, праху) померлого та збереження місця поховання.

Актуальну версію завжди можна знайти на сайті Верховної Ради за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1102-15

Терміни з цього Закону є в Абетці будівельникаЯкщо ви є правовласником Закон України "Про поховання та похоронну справу" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: крематорій, кладовище, поховання
Переглядів: 5773 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України "Про поховання та похоронну справу"?
Щоб завантажити Закон України "Про поховання та похоронну справу" перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України "Про поховання та похоронну справу"?
Цей Закон України "Про поховання та похоронну справу" розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України "Про поховання та похоронну справу", обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.