Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2017-05-08, 17:18
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 11 травня 2011 р. № 560

Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України1. Цей Порядок визначає механізм затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи.

2. У цьому Порядку під терміном "проект будівництва" слід розуміти проектну документацію об'єктів архітектури, розроблену для нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту будинків і споруд, технічного переоснащення об'єктів виробничого призначення на таких стадіях проектування, як техніко-економічне обґрунтування, техніко-економічний розрахунок, ескізний проект, проект, робочий проект.

Терміни: проект будівництва, експертиза проектної документації.Якщо ви є правовласником Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: експертиза, проект будівництва
Переглядів: 4990 | Загрузок: 630 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи?
Щоб завантажити Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи?
Цей Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.