Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать? 2012-06-20, 13:31
Положення
про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури
Втратив чинність!

Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури, розроблене відповідно до статті 12 Закону України "Про архітектурну діяльність", є обов'язковим для всіх суб'єктів архітектурної діяльності на території України незалежно від форм власності.

Зазначене Положення встановлює порядок складання, розгляду і затвердження архітектурно-технічного паспорта та його використання.

Архітектурно-технічний паспорт складається з метою забезпечення архітектурної, конструктивної, технічної та функціональної ідентифікації об'єкта архітектури та надійної його експлуатації.



Якщо ви є правовласником Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Паспорт, положення
Переглядів: 4306 | Загрузок: 437 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Потрібен Проект за Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта? Заповни форму!

Корисний матеріал? Поширюй!

Відгуки про Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.