Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2012-06-20, 13:31
Положення
про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури
Втратив чинність!

Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури, розроблене відповідно до статті 12 Закону України "Про архітектурну діяльність", є обов'язковим для всіх суб'єктів архітектурної діяльності на території України незалежно від форм власності.

Зазначене Положення встановлює порядок складання, розгляду і затвердження архітектурно-технічного паспорта та його використання.

Архітектурно-технічний паспорт складається з метою забезпечення архітектурної, конструктивної, технічної та функціональної ідентифікації об'єкта архітектури та надійної його експлуатації.Якщо ви є правовласником Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Паспорт, положення
Переглядів: 6007 | Загрузок: 510 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта?
Щоб завантажити Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта?
Цей Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.