Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів"

Статус: у вільному доступі: Завантажити Проекти документів | КАК скачать?
2011-12-24, 17:20
1. Затвердити Технічні рекомендації «Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів», що додаються.

2. Управлінню благоустрою територій та комунального обслуговування (Ігнатенко О.П.) спільно з Департаментом нормативно-правового регулювання (Татаринцева М.А.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Аліпова О.М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

I. Загальні положення

1.1. У цих Технічних рекомендаціях терміни вживаються у такому значенні:
змішані побутові відходи - тверді побутові відходи, що збираються за валовою (унітарною) системою в один збірник (контейнер), включаючи опале листя та вуличний змет з прибудинкової території;
харчові відходи - продукти харчування, які втратили повністю або частково свої первинні споживчі властивості в процесах їх виробництва, оброблення, вживання або зберігання;
підприємство перевантаження та брикетування побутових відходів - комплекс споруд, обладнаний необхідною виробничою інфраструктурою (під'їзні колії, площадки маневрування, склади, внутрішня система вентиляції, пожежогасіння та інші комунікаційні системи) і укомплектований відповідним технологічним обладнанням, призначений для перевантаження не ущільнених або завантаження брикетованих побутових відходів у великовантажні транспортні засоби, що перевозять їх на об’єкти поводження з відходами;
лінія брикетування побутових відходів - необхідний набір основного й допоміжного обладнання, розташованого у певній послідовності відповідно до етапів технологічного процесу брикетування побутових відходів;
живильник - машина або пристрій для рівномірної подачі регульованої кількості вихідного матеріалу в різні види технологічного устаткування.
компактор - стаціонарний автоматизований механізм, призначений для брикетування побутових відходів, який складається з двох частин - преса та контейнера. Транспортування і вивантаження контейнера здійснюється за допомогою транспортного засобу, обладнаного краном «мультілифт».
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України «Про відходи».
1.2. Ці Технічні рекомендації застосовуються органами державного управління, контролювання та нагляду, замовниками (інвесторами), проектними організаціями, підрядниками, іншими юридичними та фізичними особами – суб’єктами господарської діяльності у галузі будівництва під час проектування підприємств перевантаження та брикетування побутових відходів (далі – підприємства) для їх нового будівництва, розширення та реконструкції.
1.3. Ці Технічні рекомендації враховують під час проектування підприємств перевантаження та брикетування побутових відходів, а також окремих будівель і споруд, що входять до складу цих підприємств.Якщо ви є правовласником Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Проекти документів | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 2103 | Загрузок: 182 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів"?
Щоб завантажити Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів" перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Проекти документів. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів"?
Цей Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів" розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів", обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Проекти документів за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.