ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2018-12-14, 17:32
ВІДОМЧІ НОРМИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин

ВНТП-АПК-15.07

ВНТП-АПК-15.07 зберігання мінеральних добрив
Введено в дію з 1 серпня 2007 року.
На заміну: ВНТП-СГіП-46-15.96

Сканований pdf-формат середньої якості, за інформацією користувача batonnnn на сайті dwg.

Водний кодекс України
Земельний кодекс України
ДБН В.2.2-7-98. Будинки і споруди. Будівлі і споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин
ДБН А.2.2-1-2003 Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС)

Склади твердих агрохімікатів призначені для зберігання гранульованих, кристалічних і порошкоподібних мінеральних добрив і хімічних медіорантів, які надходять на склад розфасованими у тарі і зберігаються на піддонах або на стелажах та насипом незатарені, у буртах в спеціальних секціях.

Склади пестицидів призначені для зберігання пестицидів і регуляторів росту рослин, які надходять на склад в заводській тарі (мітки, бочки, скляні місткості) і зберігаються на стелажах або на піддонах.

Кючові слова: мінеральні добрива, тверді агрохімікати, рідкі агрохімікати, пестициди, технологія зберігання, будинки і споруди, склади, інженерне обладнання, охорона праці, пожежна безпека, охорона навколишнього середовища.

Відомчі норми технологічного проектування. ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин. Мінагрополітики України, К.: – 2007.- 67 с.Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 7343 | Загрузок: 174 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин?
Цей ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-15.07 Підприємства, будинки та споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин, обговорення та коментарі:

2020-02-28
1.
Эти нормы подходят для проектирования склада для хранения пестицидов в украине?
Ответ: Да,  верно

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.