ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2023-04-01, 11:58

ДСТУ-Н Б В.3.2-4:2016

Настанова щодо виконання ремонтно-реставраційних робіт на пам`ятках архітектури та містобудування

Проект ДСТУ «Настанова щодо виконання ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках архітектури та містобудування» розроблений з метою встановлення загальних вимог до виконання робіт по реставрації, консервації, реабілітації, музеєфікації, реставраційного ремонту, а також до технології першочергових та протиаварійних робіт (роботи по нормалізації вологісного стану кладки, роботи з опорядження фасадів та інтер’єрів, роботи з консервації та реставрації цегляних поверхонь, деревини, ліпного декору, металу тощо, роботи з консервації стародавнього мурування).

Проект ДСТУ поширюється на об’єкти культурної спадщини, які віднесено до пам’яток архітектури, містобудування національного або місцевого значення, нерухомих пам’яток історії, культури, археології, а також щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.

З набранням чинності цього ДСТУ буде скасовано чинність ДБН В.3.2-1-2004 «Реставраційні, консерваційні та ремонтні роботи на пам’ятках культурної спадщини».

ДСТУ В.3.2-1 встановлює загальні вимоги до виконання робіт по реставрації, консервації, реабілітації, музеєфікації, реставраційного ремонту та пристосування пам’яток, а також до технології першочергових та протиаварійних робіт (далі – роботи по збереженню).

Дата початку дії: 01.01.2017

Згідно: Наказ № 174 від 21.06.2016

Для завантаження доступно дві версії: вордовський проект з можливістю пошуку та копіювання тексту та скан-версія оригіналу. 

Якщо ви є правовласником ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: проект, ДСТУ, настанова, памятки архітектури, реставрація
Переглядів: 5009 | Загрузок: 962 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 7

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури?
Щоб завантажити ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури?
Цей ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ В.3.2-1:201X Настанова виконання ремонтно­реставраційних робіт на пам’ятках архітектури, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.