ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2022-01-10, 15:03

НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

ЛЕГКОСКИДНІ ОГОРОДЖУВАЛЬНІ ВІКОННІ КОНСТРУКЦІЇ, ЛЕГКОСКИДНІ ЗЕНІТНІ ЛІХТАРІ ТА ВИБУХОРОЗРЯДНІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ПОЖЕЖОВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ВИРОБНИЦТВ
Технічні вимоги

 

ДСТУ 8980:2020

Дата початку дії 15.05.2020
Дата прийняття 24.02.2020
Статус Діючий
Мова документа Українська

ДСТУ 8980:2020 установлює вимоги до легкоскидних конструкцій (ЛСК), а саме легкоскидних огороджувальних віконних конструкцій, легкоскидних зенітних ліхтарів і вибухорозрядних стінових панелей, призначених для швидкого скидання надлишкового тиску вибуху парогазопилоповітряних сумішей для збереження цілісності й тримальної здатності основних конструкцій будівлі та створення безпечного середовища для життя та здоров’я людини.

Цей стандарт застосовують до виробничих та складських будівель і приміщень, у яких зберігають, переробляють, транспортують вибухонебезпечні речовини, сировину та матеріали в такій кількості та з такими пожежовибухонебезпечними властивостями, що можуть утворюватися вибухонебезпечні парогазопилоповітряні суміші, у разі займання яких у приміщенні розвивається розрахунковий надлишковий тиск вибуху понад 0,7 кПа, а також до газорозподільних пунктів і складів горючих газів, будівель і приміщень котелень.

ДСТУ 8980:2020 застосовують на стадії проектування, нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, внесення змін до технологічного процесу та експлуатування приміщень і будівель, що належать до категорій А та Б за вибухопожежною небезпекою, та котелень.

схема виконання монтувального шва

Якщо ви є правовласником ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 2649 | Загрузок: 455 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі?
Щоб завантажити ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі?
Цей ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ 8980:2020 Легкоскидні огороджувальні віконні конструкції, легкоскидні зенітні ліхтарі та вибухорозрядні стінові панелі, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.