ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди.

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2018-06-25, 12:04

ДБН В.2.2-4:2018


Будинки і споруди
Заклади дошкільної освіти
Остання версія

Статус: Чинний з 1 жовтня 2018 року.

На заміну ДБН В.2.2-4-97 «Будинки та споруди дитячих дошкільних закладів»

Ці будівельні норми поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків дошкільних навчальних закладів: ясел, дитячих садків і ясел-садків (функціонуючих автономно й у складі комплексів ясел-садків або навчально-виховних комплексів загального розвитку та компенсуючого типу (санаторного, спеціального) або комбінованого типу), центрів розвитку дитини, будинків дитини, дитячих будинків інтернатного типу, а також приміщень для груп короткотривалого перебування дітей, що входять до складу будинків іншого призначення.

Ключові слова: сфера застосування, нормативні посилання, терміни та визначення понять, дошкільні навчальні заклади, ясла, ясла-садки, дитячі садки, спеціальні дошкільні заклади, умови для безперешкодного доступу, вимоги до проектування, об’ємно-планувальні рішення, склад та площі приміщень, механічний опір та стійкість, інженерне обладнання, пожежна безпека, безпека та доступність у використанні, санітарно-гігієнічні вимоги, довговічність і ремонтопридатність, енергозбереження та енергоефективність, додатки. Проект документу можна скачати тут.Якщо ви є правовласником ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: дитячий садок, проект, дитсадок
Переглядів: 46368 | Загрузок: 18968 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 6

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди.?
Щоб завантажити ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди. перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди.?
Цей ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди. розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.