ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди.

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2018-05-31, 12:04

ДБН В.2.2-3:2018


Будинки і споруди
Заклади освіти

Офіційне видання
Статус: офіційно вступить в силу з 1 вересня 2018 року.

На заміну ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди навчальних закладів

ДБН Навчальні заклади поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків закладів освіти (крім дошкільних навчальних закладів): − загальноосвітніх навчальних закладів (у тому числі, з організацією інклюзивного навчання, шкіл-інтернатів, спеціалізованих шкіл: гімназій, ліцеїв, колегіумів та інших середніх навчальних закладів) (в подальшому − загальноосвітні школи); − професійно-технічних навчальних закладів (в подальшому − профтехучилища), навчальних закладів професійного навчання та перепідготовки робітничих кадрів та спеціалістів на виробництві (в подальшому − навчальні комбінати); − вищих навчальних закладів (університетів, академій, інститутів, коледжів); − навчальних закладів післядипломної освіти (в подальшому − інститути підвищення кваліфікації); − навчальних комплексів (центрів), що включають декілька навчальних закладів одного або різних рівнів освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.


Ключові слова: сфера застосування, нормативні посилання, терміни та визначення понять, загальноосвітні навчальні заклади, інклюзивне навчання, класи з інклюзивним навчанням, умови для безперешкодного доступу, вимоги до проектування, об’ємно-планувальні рішення, склад та площі приміщень, механічний опір та стійкість, інженерне обладнання, пожежна безпека, безпека та доступність у використанні, санітарно-гігієнічні вимоги, довговічність і ремонтопридатність, енергозбереження та енергоефективність, додатки. Проект документу є за цим посиланням.Якщо ви є правовласником ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: школи, проект
Переглядів: 52370 | Загрузок: 14318 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди.?
Щоб завантажити ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди. перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди.?
Цей ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди. розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.