ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2014-10-11, 22:20
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Інженерне обладнання споруд, зовнішніх мереж

НАСТАНОВА З БУДІВНИЦТВА, МОНТАЖУ ТА КОНРОЛЮ ЯКОСТІ ТРУБОПРОВОДІВ ЗОВНІШНІХ МЕРЕЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012


Рос.: РУКОВОДСТВО ПО СТРОИТЕЛЬСТВУ, МОНТАЖУ И КОНТРОЛЮ КАЧЕСТВА ТРУБОПРОВОДОВ НАРУЖНЫХ СЕТЕЙ ВОДОСНАБЖЕНИЯ И КАНАЛИЗАЦИИ
Англ.: GUIDANCE ON CONSTRUCTION, INSTALLATION AND CONFORMITY ASSESSMENT OF EXTERNAL WATER SUPPLY AND SEWERPIPING SYSTEMS

Чинний від 2013-10-01
Уведено вперше з втратою чинності на території України СНиП 3.05.04-85*
Примірник надано нашом підписником Олегом із групи у ФБ.

Цей стандарт встановлює вимоги з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, який розроблено з метою перегляду та актуалізації СНиП 3.05.04-85* "Наружные сети и сооружения водоснабжения и канализации".

У цьому стандарті встановлено вимоги до проведення земляних робіт, спорудження будівельних конструкцій, монтажу трубопроводів та порядку проведення гідравлічних та пневматичних випробувань.

При розробленні стандарту з урахуванням вимог чинних в Україні на час розробки нормативно-правових актів та нормативних документів стосовно предмету стандартизації були використані матеріали чинних в Україні національних стандартів, гармонізованих з вимогами стандартів Європейського Союзу, настанов з проектування, монтажу та експлуатації трубопроводів та положення СНиП 3.05.04-85* "Наружные сети и сооружения водоснабжения и канализации", що не втратили актуальності станом на час розробки цього ДСТУ-Н.

ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012

ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 поширюється на будівництво нових, розширення та реконструкцію діючих трубопроводів зовнішніх мереж і споруд водопостачання та каналізації населених пунктів.

ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 не поширюється на будівництво та реконструкцію трубопроводів об'єднаної і роздільної мереж протипожежного водопостачання (для зовнішнього та внутрішнього пожежогасіння), трубопроводів установок пожежогасіння, трубопроводів атомних електростанцій та технологічних трубопроводів, що транспортують абразивні середовища (пульпу, пісок, шлак, золу тощо).

При будівництві нових, розширенні і реконструкції діючих трубопроводів і споруд водопостачання й каналізації та проведенні їх випробувань, крім вимог проектної документації (робочих проектів) і цього стандарту, слід дотримуватись також вимог ДБН А.3.1-5, ДБН В.1.3-2, ДБН А.3.2-2 та іншої чинної нормативно-технічної документації, затвердженої (погодженої) у встановленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері будівництва, архітектури та містобудування.

Ключові слова: будівництво, водопостачання, каналізація, трубопроводи, пластмасові трубопроводи, сталеві трубопроводи, монтаж, випробування, промиванняЯкщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: водопостачання, ДСТУ-Н Б, настанова, каналізація
Переглядів: 25881 | Загрузок: 7114 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації?
Цей ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, обговорення та коментарі:

2015-03-10 Спам
1. Юрий Ферий
Цікаво коли Сименець перестане видавати свої фантазії за нормативні документи
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.