Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій.

Статус: у вільному доступі: Завантажити Посібники | КАК скачать?
2014-02-08, 23:40
РУКОВОДСТВО ДЛЯ ПРОЕКТИРОВЩИКОВ К ЕВРОКОДУ 2:
ПРОЕКТИРОВАНИЕ ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ КОНСТРУКЦИЙ:

РУКОВОДСТВО ДЛЯ ПРОЕКТИРОВЩИКОВ К EN 1992-1-1 И EN 1992-1-2 ЕВРОКОД 2:

ПРОЕКТИРОВАНИЕ ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ КОНСТРУКЦИЙ.
ОБЩИЕ ПРАВИЛА И ПРАВИЛА ДЛЯ ЗДАНИЙ.
ПРОТИВОПОЖАРНОЕ ПРОЕКТИРОВАНИЕ СТРОИТЕЛЬНЫХ КОНСТРУКЦИЙ

Э.В. Биби и Р.С. Нараянан

EN 1992-1-1 та EN 1992-1-2


Руководство для проектировщиков к Еврокоду 2: Проектирование железобетонных конструкций» создано с целью облегчения перехода специалистов к новой системе проектирования железобетонных конструкций EN 1992-1-1 (Общие правила и правила для зданий) и EN 1992-1-2 (Общие правила - правила определения огнестойкости), которые заменят используемые в Великобритании в настоящее время стандарты BS 8110 (части 1 и 2).

Данное руководство призвано ознакомить практикующих конструкторов с EN 1992-1-1 и EN 1992-1-2. Для иллюстрации требований Еврокода руководство содержит примеры.

Рассматриваются также некоторые вспомогательные средства для проектирования.Якщо ви є правовласником Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Посібники | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Єврокод, посібник
Переглядів: 3943 | Загрузок: 472 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій.?
Щоб завантажити Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій. перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Посібники. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій.?
Цей Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій. розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Керівництво для проектувальників до Єврокоду 2: Проектування залізобетонних конструкцій., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Посібники за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.