Державний класифікатор будівель та споруд

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене.
2019-03-20, 16:19

ДЕРЖАВНИЙ КЛАСИФІКАТОР будівель та спорудДК 018-2000Чинний від 01.01.2001 р.

Державний класифікатор будівель та споруд (ДК БС) є складовою частиною Державної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації. Класифікатор розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.98 р. N 971 (971-98-п) "Про Програму реформування державної статистики на період до 2002 року".

ДК Будівель та Споруд призначено для використання органами центральної та місцевої виконавчої та законодавчої влади, фінансовими службами, органами статистики та всіма суб'єктами господарювання (юридичними та фізичними особами) в Україні.

Звдання покладені на Державний Класифікатор


Використання ДК БС забезпечує умови для вирішення таких завдань:
- виконання комплексу облікових функцій щодо будівельної діяльності в рамках робіт з державної статистики, включаючи статистику цін на будівельну продукцію;
- проведення робіт з перепису, оцінки та переоцінки вартості і стану будівель та споруд;
- проведення зіставлення національних статистичних даних щодо продукції будівництва з даними Статистичної комісії Європейського Союзу (Євростату) та ООН;
- проведення соціологічних досліджень з питань будівництва, забезпечення житлом і різними послугами населення України;
- розроблення аналітичних показників та прогнозування інвестицій в економіку України.
Об'єктами класифікації в ДК БС є будівлі виробничого та невиробничого призначення та інженерні споруди різного функціонального призначення.

Гармонізовано з Класифікацією типів споруд Євростату (СС) на рівні 4-х знаків (розділ-клас).

Ключові слова: класифікація, класифікатор, коди, споруда, будівля, інженерна споруда.Якщо ви є правовласником Державний класифікатор будівель та споруд і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: інженерна споруда, коди, споруда, будівля, класифікатор, класифікація
Переглядів: 5922 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Державний класифікатор будівель та споруд?
Щоб завантажити Державний класифікатор будівель та споруд перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Різне. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Державний класифікатор будівель та споруд?
Цей Державний класифікатор будівель та споруд розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Державний класифікатор будівель та споруд, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.